Prancūzijoje pergales iškovojo "Monaco" ir "Toulouse" (VIDEO)

Prancūzijos čempionate šiandien sužaisti dar šeši susitikimai.

Pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje įtvirtino "Monaco" futbolininkai, namuose įveikę "Rennes". Juos į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu galva išvedė Radamelis Falcao, o baigiantis mačui Thomasas Lemaras pridėjo dublį. Antrasis prancūzo įvartis, kurį jis pelnė tolimu šūviu - itin puikus.

Leonardo Jardimo auklėtiniai dabar į antrąją vietą pakilusį "Paris Saint-Germain" lenkia trimis taškais. Sostinės klubui turnyrinėje lentelėje šoktelėti leido "Metz" lygiosios su "Dijon", pasibaigusios be įvarčių.

Šeštojoje vietoje atsidūrė po praleisto įvarčio atsitiesęs "Toulouse", kuriam pavyko nugalėti "Guingamp". Varžovai pirmavo po 54 minutę Jimmy Briando realizuoto 11 metrų baudinio, tačiau žaidę dešimtyje jie galiausiai neatsilaikė ir Tulūzos vienuolikė iškovojo pergalę rezultatu 2-1. Jos gretose pasižymėjo Martinas Braithwaite'as bei Jimmy Durmazas.

Pirmaisiais taškais taip pat džiaugėsi "Lille" minimaliu rezultatu palaužęs "Lorient".

"Monaco" 3 - 0 "Rennes"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9745020" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>