Prancūzijoje - nerealizuotas E. Cavani baudinys, PSG pergalė ir "Marseille" kilimas (VIDEO)

Sužaisti dar septyni Prancūzijos čempionato mačai.

Antrą nesėkmę iš eilės patyrė "Monaco" futbolininkai. Savaitgalį nusileidę pirmenybių lyderiui "Paris Saint-Germain" šįkart čempionų titulą ginantys "monegaskai" turėjo pripažinti "Nantes" pranašumą.

Dvikova klostėsi lygiai, tačiau progų visiškai nesusikūrusią Monako komandą paskutinėmis minutės palaidojo tolimas Limos šūvis, po kurio Claudio Ranieri auklėtiniai varžovus nustūmė į ketvirtąją vietą.

Tiesa, tiek pat taškų turintis "Lyon" taip pat pralaimėjo dėl išlikimo kovojančiam "Lille" klubui, kurį į pergalę atvedė Thiago Mendeso bei Ezequielio Ponce'o įvarčiai. Rezultataui esant 2-1 Nabilis Fekiras nerealizavo 11 metrų baudinio, o vienintelės geros progos 85-ąją minutę neišnaudojo ir Maxwellas Cornet.

Į antrąją turnyrinės lentelės vietą pakilo "Marseille" vienuolikė, išvykoje sutriuškinusi absoliutų autsaiderį "Metz". Čia daug intrigos nebuvo, nes Florianas Thauvinas bei Luizas Gustavo įmušė dar iki pertraukos, o 71-ąją minutę kritęs Lucaso Ocamposo įvartis uostamiesčio ekipos pergalę tik įtvirtino.

Paskutinėje akistatoje PSG tik vargais negalais parklupdė "Troyes", nors sau įprastai ir dominavo aikštėje.

Baigiantis pirmajam kėliniui nutiko įdomus epizodas - varžovo pražangą baudos aikštelėje išprovokavęs Edinsonas Cavani prieš stodamas mušti 11 metrų baudinio iš pradžių atsiklausė Neymaro, o jo nerealizavęs brazilo atsiprašinėjo.

Visgi, brangiausias pasaulio futbolininkas 73-ąją minutę paryžiečius į priekį išvedė pats, kuomet Cavani sugebėjo pasekti jo pavyzdžiu bei persvarą padvigubinti.

Pasibaigus 15 turų Unai'aus Emery auklėtiniai nuo artimiausių persekiotojų jau yra atsiplėšę per 10 taškų.

[1-2] 40' Ezequiel Ponce
57' Nabil Fekir ("Lyon") nerealizavo 11 metrų baudinio

[1-0] 3' Andy Delort
40' Dante ("Nice") pašalintas iš aikštės
50' Jimmy Durmaz ("Toulouse") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-1] 80' Mario Balotelli (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 90' Bassem Srarfi

"Paris Saint-Germain" 2 - 0 "Troyes"
41' Edinson Cavani ("Paris Saint-Germain") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 73' Neymar
[2-0] 90' Edinson Cavani

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10760980" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>