Prancūzijoje - nelengvos PSG ir "Marseille" pergalės

Sekmadienio vakare baigėsi 21-ojo "Ligue 1" turo kovos.

Pirmieji į aikštę išbėgo čempionų titulą ginantys "Paris Saint-Germain" bei "Evian" futbolininkai. Nors buvo tikėtasi lengvos pergalės, tačiau, kaip ir praeitame ture "Bastia", taip šįkart ir kitas lygos autsaideris paryžiečiams nepasirodė lengvas varžovas.

Laurento Blanco auklėtiniai dalį pirmojo kėlinio buvo priversti oponentus vytis, nes 14-ąją minutę į savus vartus praleido įvartį, tačiau dar iki pertraukos rezultatą išlyginti bei persverti pavyko Davidui Luizui bei Marco Veratti.

Antrojoje rungtynių pusėje "Evian" parodė charakterį ir 63-ąją minutę atstatė pusiausvyrą, kai sau įsimušė gynėjas Gregorie van der Wielis. Vis dėlto, PSG atsitiesė ir po Javiero Pastore bei Edinsono Cavani tikslių smūgių šventė sunkią pergalę rezultatu 4-2.

Prancūzijos sostinės ekipa pasinaudojo nulinėmis "Saint Etienne" bei "Rennes" lygiosiomis ir pakilo į trečiąją čempionato vietą.

Vakariniame mače, kur rungtyniavo antra žengianti "Marseille" vienuolikė bei "Guingamp" klubas - įvarčių lietus pačioje susitikimo pabaigoje. Ilgą laiką atrodė, jog žiūrovai tikslių smūgių neišvys, tačiau aikštės šeimininkai iš Marselio pelnė du įvarčius 84-ąją ir 89-ąją minutę. Iki finalinio teisėjo švilpuko raudoną kortelę dar spėjo užsidirbti Rodas Fanni, o po jo pražangos tiksliai 11 metrų baudinį realizavo "Guingamp" puolėjas Claudio Beauvue.

Marcelo Bielsos auklėtiniai ir toliau lieka tik per žingsį nuo "Ligue 1" pirmaujančio "Lyon", o PSG lenkia trimis taškais.

"Paris Saint-Germain" 4 - 2 "Evian"
[0-1] 14' Cedric Barbosa
[1-1] 30' David Luiz
[2-1] 38' Marco Veratti
[2-2] 63' Gregory van der Wiel (į savus vartus)
[3-2] 74' Javier Pastore
[4-2] 89' Edinson Cavani

"Rennes" 0 - 0 "Saint Etienne"

"Marseille" 2 - 1 "Guingamp"
[1-0] 84' Mario Lemina
[2-0] 89' Andre-Pierre Gignac
90' Rod Fanni (pašalintas iš aikštės)
[2-1] 90' Claudio Beauvue (iš 11 metrų baudinio)

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>