Prancūzijoje minimalią pergalę iškovojo „Lyon“, PSG susitvarkė Tūluzoje © Reuters nuotr.

Prancūzijoje trečiadienį įvyks visos 10 penktojo turo rungtynių, iš jų 5 prasidėjo 20 val. Lietuvos laiku, kitos – 22 val.

„Lyon“ namuose 2:1 palaužė „Auxerre“ ekipą.

29-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Tete įvartis. 72-ąją minutę rezultatą padvigubino Karlas Toko Ekambi.

Visgi Peterio Boszo auklėtiniams teko pasinervuoti po to, kai 80-ąją minutę rezultatą sušvelnino „Auxerre“ saugas Mathias Autret.

Pergalę „Lyon“ futbolininkams pavyko išlaikyti ir bent trumpam pakilti į pirmąjį ketvertą.

Prancūzijos čempionai PSG neturėjo didelio vargo Tūluzoje, kur 3:0 įveikė vietinę komandą.

37-ąją minutę pasižymėjo Neymaras, 50-ąją minutę tikslus buvo Kylianas Mbappe. Abu puolėjai įvarčius pelnė po Lionelio Messi tikslių perdavimų.

90-ąją minutę tašką padėjo krašto gynėjas Juanas Bernatas.

„Monaco“ 2:4 „Troyes“

„Angers“ 2:4 „Reims“

„Montpellier“ 2:0 „Ajaccio“

„Strasbourg“ 1:1 „Nantes“

„Lille“ 1:2 „Nice“

„Marseille“ 1:0 „Clermont Foot“

„Lens“ 5:2 „Lorient“

„Rennes“ 3:1 „Brest“