Prancūzijoje – meistriškas K. Mbappe įvartis ir klaiki E. Cavani realizacija

Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse trečiadienį vakare buvo sužaistos penkerios 16-ojo turo rungtynės.

Eilinę pergalę į savo sąskaitą įsirašė Paryžiaus "Saint-Germain" komanda. Thomo Tuchelio auklėtiniai rezultatu 2:0 įveikė "Nantes".

52-ąją minutę šeimininkus į priekį smūgiu kulnu išvedė Kylianas Mbappe, o pergalę 85-ąją minutę nuo 11 m. žymos užtvirtino Neymaras.

87-ąją minutę aikštėje po keitimo pasirodęs Edinsonas Cavani spėjo atlikti vieną labiausiai nepavykusių smūgių šiame sezone. Urugvajietis, bandydamas nukreipti kamuolį į tuščius vartus, jį įspyrė sau į koją.

• Analitikas

Sakyciau labiau sekme nei meistriskumas.

• -1
  • . (IP: f318291a3)

Jau pakankamai subrendo Mbappe kelt sparnus is fermeriu lygos. Aisku is naftininku nebus lengva ji atimt, zinant, kas sis zmogus gerbia pasirasyta kontrakta, bet kas jy paims bus vertas kiekvieno cento, nes tai yra ne vieno baliono busimas laimetojas

• -2
  • Kyli&NeyBest

Meistrai!

• -3
  • Man Telis

Gerai Psg atrodo sužaidė 14rungtynių ,o laimėjo 12 ir 3kartus lygiosiom sužaidė , tai sudėjus 15rungtynių turėtų būt ,hm kažkas negerai 😀 , turnyrinėje lentelėje.