Prancūzijoje - "Marseille" lygiosios bei H. Ben Arfa vedamo "Nice" pergalė (VIDEO)

Kaip ir kituose pajėgiuose čempionatuose, Prancūzijos pirmenybėse šiandien taip pat netrūko įdomių dvikovų.

Dieną iš krizės bandantys išsikapstyti "Marseille" futbolininkai namuose priėmė "Lorient" vienuolikę. Vos šešioliktojoje vietoje šiuo metu esantys Michelio auklėtiniai akistatoje su gerokai aukščiau lentelėje esančiais varžovais tenkinosi tašku.

21-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedęs buvo septintąjį savo įvartį šį sezoną pelnęs Michy Batshuayi - snaiperis šaltakraujiškai realizavo 11 metrų baudinį ir tapo rezultatyviausiu "Ligue 1" futbolininku. Vis dėlto, po šešiolikos minučių tiksliu smūgiu po nuostabaus Francois Bellugou perdavimo iš aikštės gilumos rezultatą išlygino Benjaminas Moukandjo, o vėliau komandoms pasižymėti nebepavyko.

Bordo mieste vietos futbolininkai sužaidė be įvarčių su "Montpellier", tačiau šį susitikimą atpirko puikus mačas Rene.

"Rennes" komanda savoje aikštėje buvo sutriuškinta iš Anglijos sugrįžusio Hatemo Ben Arfa vedamos "Nice" vienuolikės.

Po Mathieu Bodmero įvarčio 14-ąją minutę svečiai nuaidėjus pirmojo kėlinio švilpukui pirmavo tik 1-0, bet antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo minėtasis Ben Arfa. Tuomet dar vieną tikslų smūgį pridėjo Mahamane Traore, o galiausiai po Ben Arfa perdavimo "Nice" pergalę įtvirtino Saidas Benrahma.

Nors Kamilis Grosickis dar spėjo pelnyti paguodos įvartį, "Nice" pakilo į penktąją vietą ir dar yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau, nei aukštesnes pozicijas užimantys varžovai. Pralaimėtojai tuo tarpu nukrito į septintąją vietą.

"Marseille" 1 - 1 "Lorient"

"Bordeaux" 0 - 0 "Montpellier"

"Rennes" 1 - 4 "Nice"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>