Prancūzijoje M. Depay'us įmušė iš pusės aikštės, o "Lyon" ir PSG šventė pergales (VIDEO)

Sužaidus dar tris mačus pasibaigė 29-asis "Ligue 1" turas.

"Saint-Etienne" futbolininkai praranda paskutines viltis sugrįžti į Europą, nes šįkart sužaidė lygiosiomis su "Metz" klubu. Apskritai, Christophe'o Galtier vadovaujamai komandą tašką tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė Loicas Perrinas.

Taigi, dabar šią komandą nuo ketvirtąją vietą užimančio "Lyon" skiria jau devyni taškai.

Patiems Liono futbolininkams namie pavyko įveikti "Toulouse" vienuolikę. Darbą šiose rungtynėse pradėjo 36-ąją minutę pasižymėjęs gynėjas Christophe'as Jallet, o po pertraukos jau žibėjo klubo naujokas Memphis Depay'us.

Olandas iš pradžių atliko rezultatyvų perdavimą Maxwellui Cornet, o dar neįpusėjus kėliniui pats įmušė po minėtojo Jallet perdavimo iš krašto. Galiausiai, krašto puolėjas žiūrovus nustebino įspūdingu smūgiu iš pusės aikštės, kuris netikėtai atsidūrė varžovų vartuose.

Vakare po itin skausmingo pasitraukimo iš UEFA Čempionų lygos atsitiesti bandė "Paris Saint-Germain" futbolininkai. Bene stipriausia sudėtimi žaidusi sostinės ekipa išties turėjo sunkumų su absoliučiu autsaideriu "Lorient".

Visgi, nors šį kartą savo varžovų ir nesutriuškino, paryžiečiai į priekį išsiveržė dar pirmajame kėlinyje, kai į savus vartus įsimušė Benjaminas Jeannot. Tuomet po pertraukos persvarą padvigubino Christopheris Nkunku, bet šioje dvikovoje dar nebuvo viskas baigta.

68-ąją minutę "Lorient" komandos atsilikimą sušvelnino Michaelis Ciani ir nuo taško ją skyrė tik vienas įvartis. Visgi, PSG išlaikė pranašumą bei dviem taškais atitrūko nuo "Nice", kuris lygiosiomis sužaidė penktadienį.

[4-0] 82' Memphis Depay

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10214748" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Lorient" 1 - 2 "Paris Saint-Germain"
[0-1] 28' Benjamin Jeannot (į savus vartus)
[0-2] 52' Christopher Nkunku
[1-2] 68' Michael Ciani

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>