Prancūzijoje - "Lyon" pergalė ir rezultatyvi turo pradžia (VIDEO)

Šį vakarą buvo sužaistos penkerios aštuonioliktojo "Ligue 1" turo rungtynės, o dar vienas susitikimas pasibaigė vakar. Kamuolys į vartus mažiau nei triskart krito vos viename stadione.

Penktadienio dvikovoje trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje žengiantis "Lyon" rezultatu 3-0 sutriuškino dugne esančius "Caen" futbolininkus. Rezultatyviausio čempionato žaidėjo Alexandre‘o Lacazette‘o vedama ekipa pirmavo jau septintąją minutę.

Tas pats Lacazette‘as dar pasižymėjo sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių antrajame kėlinyje, o paskutinio tikslaus smūgio autoriumi tapo Yassine‘as Benzia.

Šiandien kiek netikėtą nesėkmę patyrė šį sezoną kol kas penktas esantis "Bordeaux" klubas. Jis svečiuose rezultatu 1-2 pralaimėjo bent laikinai į septintąją vietą pakilusiai "Nantes" vienuolikei. Verta paminėti, kad šiame mače net du įvarčiai iš trijų buvo pelnyti į savus vartus.

Kitas gana nelauktas rezultatas užfiksuotas Bastijoje, kur iškritimo zonoje tūnanti vietos komanda rezultatu 2-0 įveikė dešimtyje likusius "Rennes" futbolininkus. Šie dar išlieka šešti, tačiau jei "Monaco" rytoj nugalėtų lyderį "Marseille", "Rennes" nukristų viena pozicija žemyn.

Likę susitikimai buvo itin rezultatyvūs: turnyrinės lentelės kaimynų kovoje "Lorient" namie 3-1 nugalėjo "Metz", "Montpellier" su devynioliktoje vietoje esančiu "Lens" sužaidė lygiosiomis 3-3, o "Reims" taip pat namuose 3-2 palaužė "Evian".

"Lyon" 3 - 0 "Caen"
[1-0] 7' Alexandre Lacazette (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 57' Alexandre Lacazette
[3-0] 62' Yassine Benzia
76' Nabil Fekir ("Lyon") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Nantes" 2 - 1 "Bordeaux"
[1-0] 23' Jordan Veretout
[1-1] 28' Kian Hansen (į savus vartus)
[2-1] 66' Azbe Jub (į savus vartus)

"Bastia" 2 - 0 "Rennes"
24' Fallou Diagne ("Rennes") pašalintas iš aikštės

[2-2] 78' Aissa Mandi
78' Cedric Cambon ("Evian") pašalintas iš aikštės
[3-2] 80' Diego