Prancūzijoje - "Lyon" lygiosios ir be Neymaro likusio PSG pergalė prieš "Marseille" (VIDEO)

Šiandien baigėsi dar trys 27-ojo "Ligue 1" turo susitikimai. Pirmajame lygiosiomis sužaidė "Bordeaux" bei "Nice" klubai.

Namie žaidę Guso Poyeto auklėtiniai buvo pranašesni nuo pat pirmųjų minučių ir turėjo gerokai daugiau progų nei jų varžovai iš Pietų Prancūzijos.

Nors svečių snaiperis Alassane'as Plea iš tiesų taip pat galėjo pasižymėti, aikštės šeimininkai iš viso atliko net 19 smūgių į vartus, kuomet "Nice" futbolininkai tai padaryti sugebėjo tik triskart.

Dėl savo nesėkmingo bandymo veikiausiai itin graušis Nicolas De Preville, iš patogios padėties smūgiavęs į skersinį.

Mačas galiausiai baigėsi rezultatu 0-0, dėl ko nė viena komanda negalėjo taškais susilyginti su septintąją vietą užimančiu "Rennes". Tiek penkis turus nelaimintis "Nice", tiek "Bordeaux" dabar savo sąskaitoje turi po 36 taškus.

Šiek tiek vėliau taip pat lygiosiomis sužaidė "Lyon" ir "Saint-Etienne" klubai.

Dvikovos favoritu laikytas "Lyon" Mariano Diazo įvarčio dėka išsiveržė į priekį dar neįpusėjus pirmajam kėliniui, tačiau savo statuso pateisinti Bruno Genesio auklėtiniams nesisekė.

Puolime jie nebuvo itin pavojingi, o teritorinę persvarą perėmę varžovai ieškojo būdų rezultatą išlyginti. Tą jiems pavyko padaryti pačioje susitikimo pabaigoje, kai pasižymėjo krašto gynėjas Mathieu Debuchy.

Pastarojo įvartis neleido "Lyon" išlipti iš duobės. Tam buvo puiki proga, nes vakar taškus prarado "Monaco", o "Marseille" paskutinėse vakaro rungtynėse neturėjo jokių šansų prieš "Paris Saint-Germain".

Minėtoje akistatoje Kylianas Mbappe paryžiečius į priekį pademonstravęs puikią techniką išvedė 10-ąją minutę. Pirmajam kėliniui vos įpusėjus kamuolys dar kartą vartų tinkle atsidūrė nuo "Marseille" gynėjo Rolando ir rezultatas jau tapo 2-0.

Antroji rungtynių dalis tebuvo formalus. Nors uostamiesčio futbolininkai varžovams iš sostinės suteikė kovos, Edinsonas Cavani jų persvarą tik dar padidino ir PSG įsirašė eilinę pergalę. Po jos antrąją vietą užimantis "Monaco" atsilieka jau 14 taškų.

Tiesa, verta paminėti, jog šis mačas pirmenybių lyderiams nebuvo visiškai pozityvus, nes aikštę turėjo palikti susižeidęs Neymaras. Brazilo traumos rimtumas kol kas neaiškus.

"Bordeaux" 0 - 0 "Nice"

"Lyon" 1 - 1 "Saint-Etienne"
[1-0] 19' Mariano Diaz
[1-1] 90' Mathieu Debuchy

"Paris Saint-Germain" 3 - 0 "Marseille"
[1-0] 10' Kylian Mbappe
[2-0] 27' Rolando (į savus vartus)
[3-0] 55' Edinson Cavani

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10961974" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>