Prancūzijoje laimėjo "Monaco" ir "Nantes", "Bordeaux" patyrė nesėkmę (VIDEO)

Sužaisti dar šeši 10-ojo Prancūzijos čempionato turo susitikimai.

Pirmajame jų "Monaco" sulaukė išties rimto iššūkio iš neblogai šį sezoną atrodančio "Caen" klubo, kuris, nors ir žaidė išvykoje, čempionų titulą ginantiems "monegaskams" dominuoti neleido.

Tiesa, pastarieji į priekį išsiveržė dar neįpusėjus pirmajam kėliniui, kuomet Balde Keitai puikų perdavimą kontratakoje atliko Thomas Lemaras. Neilgai trukus puikios progos neišnaudojo ir pats prancūzas.

Po pertraukos svečiai stengėsi atsitiesti, bet sėkmė vėlgi nusišypsojo "Monaco" futbolininkams, kuriems 59-ąją minutę 11 metrų baudinį uždirbo Jano Repaso pražangą išprovokavęs Rony Lopesas.

Antrąjį Leonardo Jardimo auklėtinių įvartį įmušė Radamelis Falcao ir dabar jie išsaugos antrąją vietą turnyrinėje lentelėje.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="fr" dir="ltr"> Avec la manière, les Rouge et Blanc renouent avec la victoire !!!! (2-0) <a href="https://twitter.com/hashtag/ASMSMC?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#ASMSMC</a><br><br>20’ <a href="https://twitter.com/keitabalde14?ref_src=twsrc%5Etfw">@keitabalde14</a> <br>59’ <a href="https://twitter.com/FALCAO?ref_src=twsrc%5Etfw">@FALCAO</a> <a href="https://t.co/5n2RN2YI6D">pic.twitter.com/5n2RN2YI6D</a></p>&mdash; AS Monaco  (@AS_Monaco) <a href="https://twitter.com/AS_Monaco/status/921780666840297477?ref_src=twsrc%5Etfw">October 21, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Vienoje iš vėliau vykusių akistatų "Guingamp" komandą namie palaužė "Nantes" futbolininkai.

Claudio Ranieri auklėtiniai į priekį išsiveržė jau devintąją minutę, kuomet įmušė Chidozie Awaziemas, tačiau rezultatą įpusėjus antrajam kėliniui buvo išlyginęs Abdoulas Camara.

Galiausiai, vis dėlto, pergalę aikštės šeimininkams išplėšė tolimu smūgiu pasižymėjęs Abdoulaye Toure ir jos dėka "Nantes" šoktelėjo į trečiąją poziciją.

Tuo tarpu kitas pajėgus klubas "Bordeaux" netikėtai nusileido naujokui "Amiens". Čia pergalę pastarajai vienuolikei atnešė tikslus Guy N'Gosso smūgis.

"Monaco" 2 - 0 "Caen"
[1-0] 21' Balde Keita
[2-0] 59' Radamel Falcao (iš 11 metrų baudinio)

[1-2] 49' Naim Siti
70' Fallou Diagne ("Metz") pašalintas iš aikštės

"Nantes" 2 - 1 "Guingamp"
[1-0] 9' Chidozie Awaziem
[1-1] 70' Abdoul Razzgui Camara
[2-1] 86' Abdoulaye Toure

"Rennes" 1 - 0  "Lille"
[1-0] 6' Benjamin Bourigeaud
85' Hamza Mendyl ("Lille") pašalintas iš aikštės