Prancūzijoje - Ibros dominavimas ir "Monaco" pergalė prieš autsaiderį (VIDEO)

Šį vakarą Prancūzijos čempionate sužaisti dar penki susitikimai.

Nugalėtojų titulą ginančio "Paris Saint-Germain" praėjusią savaitę prarasti du taškai prieš "Lille" nesustabdė ir šįkart Laurento Blanco auklėtiniai namuose sutriuškino "Reims" vienuolikę.

Šeimininkų gretose žibėjo veteranas Zlatanas Ibrahimovičius, jau dvyliktąją minutę atlikęs rezultatyvų perdavimą krašto gynėjui Gregory van der Wieliui. Tiesa, sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį rezultatą išlygino Prince'as Oniangue, bet dar nesibaigus pirmajam kėliniui švedas vėl išvedė PSG į priekį, o po kelių akimirkų vėl asistavo Edinsonui Cavani.

Ibra dar pasižymėjo po pertraukos, o rungtynės baigėsi rezultatu 4-1.

Antrojoje vietoje žengiantis "Monaco" sustiprino savo šansus iškovoti tiesioginį kelialapį į UEFA Čempionų lygą nugalėdamas autsaiderį "Troyes".

Dviejų Guido Carrillo pirmajame kėlinyje pelnytų įvarčių dėka Monako klubas atotrūkį iki vakar taškus praradusio "Nice" padidino iki aštuonių taškų. 80-ąją minutę šiame mače skirtumą dar buvo sušvelninęs Babacaras Gueye, bet tikslus Kyliano Mbappe Lotino smūgis padėjo tašką.

"Paris Saint-Germain" 4 - 1 "Reims"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8309342" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Angers" 2 - 3 "Montpellier"

"Lorient" 4 - 3 "Guingamp"

"Monaco" 3 - 1 "Troyes"

"Toulouse" 1 - 1 "GFC Ajaccio"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>