Prancūzijoje - E. Lavezzi hat-trickas bei E. Cavani dublis prieš "Lille" ir "Bordeaux" lygiosios

Šiandien buvo sužaisti dar šeši "Ligue 1" susitikimai, o pirmieji prieš savo varžovus stojo čempionų titulą ginantys "Paris Saint Germain" futbolininkai.

Laurento Blanco auklėtiniai namuose net 6-1 sutriuškino turnyrinės lentelės vidutinioką "Lille". Dvikovos nugalėtojas paaiškėjo dar iki pertraukos, nes pirmajame kėlinyje paryžiečiai savo priešininkus nubaudė keturiais įvarčiais.

PSG įvarčių sąskaitą vos prasidėjus mačui atidarė Maxwellas, o iškart po to ketvirtąją minutę pasižymėjo Edinsonas Cavani. Dar iki pertaukos tada sekė du Ezequielio Lavezzi įvarčiai, į kuriuos 59-ąją minutę tiksliu smūgiu dar atsakė Marko Baša, tačiau tie patys Cavani bei Lavezzi šioje dvikovoje spėjo smūgiuoti tiksliai dar po kartą.

Sostinės komanda po pergalės antrojoje vietoje žengiantį "Lyon" lenkia trimis taškais, o "Lille" išlieka aštuntojoje vietoje.

Savo šansu taškais susilyginti su vakar pralaimėjusiu "Marseille" ir bent laikinai su "Saint Etienne" nepasinaudojo "Bordeaux" klubas, kuris namie nesugebėjo įveikti autsaiderio "Metz".

Pagal beveik visus statistinius rodiklius atsilikusius svečius į priekį pirmajame kėlinyje išvesti pavyko Ferjani Sassi, tačiau "Bordeaux" vienuolikė rezultatą išlyginti sugebėjo tik 83-ąją minutę ir pergalingo įvarčio pasiekti nesuspėjo. Tašką šeimininkams išplėšė Wahbi Khazri.

"Paris Saint-Germain" 6 - 1 "Lille"
[1-0] 1' Maxwell
[2-0] 4' Edinson Cavani
[3-0] 28' Ezequiel Lavezzi
[4-0] 43' Ezequiel Lavezzi
[4-1] 59' Marko Baša
72' Sebastien Corchia ("Lille") pašalintas iš aikštės
[5-1] 73' Edinson Cavani (iš 11 metrų baudinio)

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>