Prancūzijoje blankiai atrodęs PSG klubas per pridėtą laiką išsigelbėjo nuo pralaimėjimo © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą PSG žvaigždynas turėjo gerokai paplušėti. Mauricio Pochettino auklėtiniai išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Lens“ ekipa.

Pirmame kėlinyje PSG sukūrė keletą itin pavojingų progų tačiau pasižymėti jiems nepavyko. Nepaisant to, „Lens“ ekipa stengėsi būti aktyvi ir po pirmo kėlinio smūgių į vartus skaičiumi svečius lenkė beveik dvigubai.

Antrame kėlinyje „Lens“ pastangos davė vaisių. 62 minutę Seko Fofana smūgiu iš toli nuginklavo Keylorą Navasą ir šeimininkai netikėtai išsiveržė į priekį.

Atrodė, kad „Lens“ ekipa gali sukurti sensaciją, tačiau jų viltis sužlugė per pridėtą laiką Georginio Wijnaldumo pelnytas įvartis. Olandas po tikslaus Kyliano Mbappe perdavimo smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė savo komandai lygiąsias.

Paryžiaus klubas Prancūzijos pirmenybėse nelaimi dviejų rungtynių paeiliuj, tačiau Pochettino auklėtiniai ir toliau komfortabiliai stovi pirmoje lentelės pozicijoje, dviženkliu taškų skirtumu lenkdami artimiausius persekiotojus.