Prancūzija po atkaklios kovos įveikė Austriją © AFP nuotr.

Europos čempionato rungtynėse susitiko Prancūzijos ir Austrijos rinktinės.

Gana aiškiais favoritais laikomi prancūzai sulaukė rimto pasipriešinimo iš savo varžovų, kurie vienai iš stipriausių Pasaulio rinktinių metė rimtą iššūkį.

38-ąją minutę „Les Bleus“ sugebėjo išsiveržti į priekį, kai įvartį į savus vartus pelnė Maximilianas Woberis.

Antrajame kėlinyje neabejotinai labiausiai įsiminęs momentas buvo Kyliano Mbappe epizodas su nosimi.

Į austrų žaidėją atsitrenkęs Prancūzijos lyderis krauju pasruvusia nosimi 90-ąją minutę buvo priverstas palikti aikštę, o jį pakeitė Olivieris Giroud.

Gali būti, kad K. Mbappe teks ir praleisti artėjančias rungtynes su Nyderlandais.

Taip pat atskiro paminėjimo vertas geriausias rungtynių žaidėjas N'Golo Kante. Saugo šiandien buvo pilna visur aikštėje. Pasaulio čempionatą N. Kante praleido dėl traumos, bet į Europos čempionatą 33-ejų metų saugas grįžo su trenksmu.

Kitose šios grupės rungtynėse „skrajojantys olandai“ rezultatu 2:1 įveikė Lenkiją.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

• Laimiis

Man atrodo prancūzai pasirodė visai ne grėsminga komanda

• 18
  • TomasHalaMadrid

Rungtynių momentai verti demesio tik 2 , įvartis į savus vartus ir sulaužyta Mbappe nosis!

• 14
  • incredzzz

Kante Vis dar zveris

• 9
  • Na....

Ir šie vieni iš favoritų kaip ir anglai,tikrai ne sužibėjo rungtynėse.Bet čia tik startas manau kitose rungtynėse jau jie padarys išvadas ir žais kaip priklauso

• 5
  • LA.aaa

Teisėjas buvo už Prancūzus bet patys Prancūzijai netaip ir gerai žaide laimėjo 1-0 bet nebuvo labai stipru iš Prancūzų