Pralaimėjusiai "Inter" liko tik teoriniai šansai patekti į Čempionų lygą (VIDEO)

Dėl vietos ketverte kovojanti Milano „Inter“ prarado itin svarbius taškus, kai 1:2 pralaimėjo „Sassuolo“ komandai.

„Inter“ dabar nuo ketvirtoje vietoje esančios „Lazio“ ekipos atsilieka dviem taškais. Vis dėlto „Inter“ futbolininkams liko vos vienos rungtynės „Serie A“ pirmenybėse, kai „Lazio“ – dvejos.

„Sassuolo“ ekipa į priekį išsiveržė jau 25-ąją minutę, kai Matteo Politano nuginklavo „Inter“ ekipos vartininką. Negana to, 72-ąją minutę antrą komandos įvartį įmušė ir Domenico Berardi bei pastatė „Inter“ komandą į itin nepavydėtiną padėtį.

Rafinha dar 80-ąją minutę rezultatą sušvelnino, tačiau to nepakako „Inter“ komandai išsigelbėti.

Kiek anksčiau vakare „Benevento“ ekipa sugebėjo 1:0 įveikti „Genoa“ futbolininkus.

Vis dėlto „Benevento“ ekipos tai neišgelbės nuo iškritimo į „Serie B“ pirmenybes.

„Inter“ 1:2 „Sassuolo“
25‘ [0-1] M. Politano
72‘ [0-2] D. Berardi
80‘ [1-2] Rafinha

„Benevento“ 1:0 „Genoa“
87‘ [1-0] C. Diabate