Pracūzijoje PSG ir "Lyon" džiaugėsi pergalėmis

Šiandien sužaistos dar šešerios dvyliktojo "Ligue 1" turo rungtynės.

Pirmiejį į kovą stojo iškritimo zonoje esantis "Lorient" bei čempiono titulą ginantis "Paris Saint-Germain". Nugalėtojas šiame mače paaiškėjo tik po atkaklios kovos - paryžiečiai savo varžovus buvo priversti vytis valandą. Tačiau tuomet įvartį pelnė Edinsonas Cavani, o prabėgus dar aštuonioms minutėms "Lorient" vartininką kamuolį iš tinklo privertė traukti Jean'as-Cristophe'as Behebeckas.

Kitose rungtynėse susitiko tik turnyrinės lentelės viduryje šiuo metu esantis "Lille" ir kol kas ketvirtoje vietoje įsitaisęs "Saint-Etienne". Šis mačas taip pat buvo atkaklus ir intrigos jame netrūko. Verta paminėti, jog abi komandos po nerealizavo vienuolikos baudinį. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1-1.

Nicoje bei Metze buvo sužaisti labai rezultatyvūs antrieji kėliniai. "Nice" ir "Lyon" rungtynės baigėsi svečių pergale rezultatu 3-1, o visi įvarčiai pelnyti po didžiosios pertraukos. Panaši situacija nutiko ir mūšyje tarp "Metz" bei "Caen". Aikštės šeimininkai varžovus įveikė 3-2, o per pirmąsias 45 minutęs atliko tik vieną tikslų smūgį į priešininkų vartų tinklą.

"Lorient" 1 - 2 "Paris Saint-Germain"
[1-0] 42' Raphael Guerreiro
[1-1] 60' Edinson Cavani
[1-2] 68' Jean-Cristophe Bahebeck

"Guingamp" 1 - 0 "Bastia"
[1-0] 32' Guillaume Gillet (į savus vartus)

"Lille" 1 - 1 "Saint-Etienne"
[1-0] 16' Michael Frey
[1-1] 60' Max-Alain Gradel
72' Divock Origi ("Lille") nerealizavo 11 metrų baudinio
85' Max-Alain Gradel ("Saint-Etienne") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Metz" 3 - 2 "Caen"
[1-0] 10' Modibo Maiga
[2-0] 50' Modibo Maiga
[2-1] 65' Jean Calve
[2-2] 83' Bengali-Fode Koita
88' Alaeddine Yahia ("Caen") pašalintas iš aikštės
[3-2] 90' Florent Malouda (iš 11 metrų baudinio)

<!-- Personal code for this widget: E5ngYty0EjiHisot5 -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=FFFFFF&ctext=000000&ctitle=F85F00&cshadow=E8E8E8&cbutton=C0C0C0&cbuttontext=000000&chighlight=FF0000&tbody_family=Tahoma,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>