Prabilęs G. Higuaino ir E. Hazardo duetas nepaliko vilčių "Huddersfield" ekipai

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar šešerios 25-ojo turo rungtynės.

Po itin skaudžios nesėkmės Burnmute šį kartą namuose atsitiesti bandė Londono "Chelsea" komanda. Savo įvarčių sąskaitą Anglijoje atsidaręs Gonzalo Higuainas kartu su Edenu Hazardu atvedė "mėlynuosius" į triuškinančią pergalę rungtynėse su "Huddersfield".

Jau 16-ąją minutę G. Higuainas įmušė savo pirmąjį įvartį, kai sulaukė juvelyrinio perdavimo iš N'Golo Kante. Pirmojo kėlinio pabaigoje pranašumą padino nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs E. Hazardas.

66-ąją minutę belgas pridėjo dar vieną įvartį, o po trijų minučių ketvirtąją vinį į "Huddersfield" karstą įspūdingu šūviu iš maždaug 18 metrų smeigė tas pats G. Higuainas.

Galutinį žodį 86-ąją susitikimo minutę tarė vidurio gynėjas Davidas Luizas, kurio įvartis garantavo didžiausią "mėlynųjų" pergalę šiame sezone.

"Chelsea" su 50 taškų vėl grįžo į ketvirtąją poziciją. "Huddersfield" lieka paskutinėje vietoje.

Kitose rungtynėse "Wolves" išvykoje pranoko "Everton", "Crystal Palace" smogė "Fulham" ekipai, o "Southampton" – "Burnley" ir "Brighton" – "Watford" ekipos pasidalino po tašką.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Bournemouth" po praėjusiame ture pasiektos sensacingos pergalės turėjo nuryti karčia piliulę – juos rezultatu 2:0 įveikė "Cardiff".

"Chelsea" 5 - 0 "Huddersfield"
16' [1 - 0] G. Higuain
45+1' [2 - 0] E. Hazard (11 m. baudinys)
66' [3 - 0] E. Hazard
69' [4 - 0] G. Higuain
86' [5 - 0] D. Luiz

"Brighton" 0 - 0 "Watford"

"Burnley" 1 - 1 "Southampton"
55' [0 - 1] N. Redmond
90+4' [1 - 1] A. Barnes (11 m. baudinys)

"Crystal Palace" 2 - 0 "Fulham"
25' [1 - 0] L. Milivojevič (11 m. baudinys)
87' [2 - 0] J. Schlupp

"Everton" 1 - 3 "Wolves"
7' [0 - 1] R. Neves (11 m. baudinys)
27' [1 - 1] A. Gomes
45' [1 - 2] R. Jimenez
66' [1 - 3] L. Dendoncker

"Cardiff" 2 - 0 "Bournemouth"
5' [1 - 0] B. Reid (11 m. baudinys)
46' [2 - 0] B. Reid

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • Gaucho

Vaidoshius dabar turbūt ligoninėj ant lasenines po higuain ir Ronaldo pasirodymų.

• +1
  • Blue blood

Malonu matyti toki Chelsea Zaidima .

• +1

• +1
  • Aš Audrius

Na dailiai susitvarke su autsaideriais. Tokios pergales stiprina pasitikejima. Tikekimes Gonsalo isivaziuos ir must tokiu grazuolius toliau.

• +8
  • forza juve

To baudarius: kokiu tau pora kartu as penkis jau savo akim maciau pralostus juves finalus, nuo kada esu ju fanas maciau tik visus pralostus, kokie tau cia pora, pries dortmunda reala milana barsa ir vvel reala as tuos visus finals asimenu savo akyse, kokie tau cia pora, penki finalai prapisti padriat, kas kitas jaj ne ronaldo butu isgelbejes musu nelaimingaja komanda kur net fanu charakteriai pas mus tape kaip kokie inteligentai melancholikai visada pasirenge pralaimeti ir palaikyti vienas kita, tiesiog i krauja iaugo pas juve tie pralaimejimai dramos tos visos nelaimingos, db ties ronaldo sita charakteristika baigesi, pagaliau, nes jaj atvirai a iki ronaldo atejim jau buvau susitaikes visam gyvenimui kad liksiu juves fanas ir isvysiu dar kokius penkis pralostus finalus ir vistiek mylesiu juve, tai nera labai malonu toks beviltiskas jausmas,bet juves fanai visi panasiai taip nusiteike, tiesiog as neisivaizduoju kaip db jaucias juvesfanai kurie nemegsta ronaldo irmegsta messi, ten isvis kazkokia kastracija ivyko ju galvose 😀