Prabilęs G. Higuaino ir E. Hazardo duetas nepaliko vilčių "Huddersfield" ekipai

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar šešerios 25-ojo turo rungtynės.

Po itin skaudžios nesėkmės Burnmute šį kartą namuose atsitiesti bandė Londono "Chelsea" komanda. Savo įvarčių sąskaitą Anglijoje atsidaręs Gonzalo Higuainas kartu su Edenu Hazardu atvedė "mėlynuosius" į triuškinančią pergalę rungtynėse su "Huddersfield".

Jau 16-ąją minutę G. Higuainas įmušė savo pirmąjį įvartį, kai sulaukė juvelyrinio perdavimo iš N'Golo Kante. Pirmojo kėlinio pabaigoje pranašumą padino nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs E. Hazardas.

66-ąją minutę belgas pridėjo dar vieną įvartį, o po trijų minučių ketvirtąją vinį į "Huddersfield" karstą įspūdingu šūviu iš maždaug 18 metrų smeigė tas pats G. Higuainas.

Galutinį žodį 86-ąją susitikimo minutę tarė vidurio gynėjas Davidas Luizas, kurio įvartis garantavo didžiausią "mėlynųjų" pergalę šiame sezone.

"Chelsea" su 50 taškų vėl grįžo į ketvirtąją poziciją. "Huddersfield" lieka paskutinėje vietoje.

Kitose rungtynėse "Wolves" išvykoje pranoko "Everton", "Crystal Palace" smogė "Fulham" ekipai, o "Southampton" – "Burnley" ir "Brighton" – "Watford" ekipos pasidalino po tašką.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Bournemouth" po praėjusiame ture pasiektos sensacingos pergalės turėjo nuryti karčia piliulę – juos rezultatu 2:0 įveikė "Cardiff".

"Chelsea" 5 - 0 "Huddersfield"
16' [1 - 0] G. Higuain
45+1' [2 - 0] E. Hazard (11 m. baudinys)
66' [3 - 0] E. Hazard
69' [4 - 0] G. Higuain
86' [5 - 0] D. Luiz

"Brighton" 0 - 0 "Watford"

"Burnley" 1 - 1 "Southampton"
55' [0 - 1] N. Redmond
90+4' [1 - 1] A. Barnes (11 m. baudinys)

"Crystal Palace" 2 - 0 "Fulham"
25' [1 - 0] L. Milivojevič (11 m. baudinys)
87' [2 - 0] J. Schlupp

"Everton" 1 - 3 "Wolves"
7' [0 - 1] R. Neves (11 m. baudinys)
27' [1 - 1] A. Gomes
45' [1 - 2] R. Jimenez
66' [1 - 3] L. Dendoncker

"Cardiff" 2 - 0 "Bournemouth"
5' [1 - 0] B. Reid (11 m. baudinys)
46' [2 - 0] B. Reid