P.Pogba greitai rado bendrą kalbą su M.Allegri

Šiuo metu su „Juventus“ ekipa į turą po Aziją išvykęs Paulis Pogba nesureikšmina netikėto komandos trenerio pasikeitimo.

Praėjusį mėnesį tris sezonus sėkmingai italų komandai vadovavęs Antonio Conte nusprendė pasitraukti ir užleido savo vietą Massimiliano Allegri.

Prieš rytojaus draugiškas rungtynes su Indonezijos žvaigždžių komanda surengtoje spaudos konferencijoje, P. Pogba pasidžiaugė išvyka į Aziją.

„Man garbė būti čia. Džiaugiuosi, jog klubas nusprendė pasiruošimą sezonui tęsti Azijoje, – teigė prancūzas. – Buvome labai nustebinti neįtikėtinai šiltu sirgalių sutikimu. Tikimės rytoj aikštėje ne tik gerai praleisti laiką, tačiau ir pradžiuginti susirinkusius žiūrovus“.

Paklaustas apie skirtumus tarp buvusio komandos trenerio Antonio Contes ir jį pakeitusio M. Allegri, P. Pogba atsakė: „Jie abu yra puikūs treneriai. Netrukau surasti bendrą kalbą tiek su Conte, tiek su Allegri. Esame pasiruošę ir motyvuoti bendram bei harmoningam darbui“.

Pokalbiui pakrypus link klausimų apie naują kontraktą su „Juventus“, P. Pogba konkrečių atsakymų nepateikė.

„Man „Juvės“ marškinėliai suteikia be galo daug džiaugsmo. Ateitis manęs nedomina, nes gyvenu dabartyje ir esu susitelkęs ties darbu. Apie naują kontraktą negalvoju bei artimiausiu metu nėra numatytų susitikimų su klubo valdyba. Man rūpi tik viena – gerai žaisti“, – pažymėjo prancūzas.

juventus.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos