Portugalijos rinktinėje - nerimas dėl C.Ronaldo sveikatos

Portugalijos rinktinės stovykloje – neramios žinios. Spaudoje pasirodę gandai apie Cristiano Ronaldo kamuojamus skausmus pasitvirtino.

29-erių metų Madrido „Real“ klubui priklausantis puolėjas pastaruoju metu kentėjo nuo raumenų skausmų. Portugalas jau privalėjo praleisti rinktinės draugiškas rungtynes prieš Graikiją, siekdamas pilnai pasveikti iki pasaulio čempionato.

Tačiau atlikus išsamius tyrimus paaiškėjo, kad C.Ronaldo turi problemų ir su kairės kojos keliu, o jam bet kada gali plyšti raiščiai. Tačiau puolėjo komandos draugas Nani neabejoja, kad geriausias planetos futbolininkas galės žaisti Brazilijoje.

„Cristiano situacija neturėtų kelti nerimo. Jis kartu su manimi treniruojasi ir negalvoja apie traumą. Viskas vyksta teisinga linkme“, - kalbėjo Nani, kuris kiek anksčiau su C.Ronaldo rungtyniavo „Manchester United“ klube.

„Mes tikimės, kad Ronaldo bus pakankamai geros sportinės formos ir galės padėti komandai“, - užbaigė portugalas.

Priminsime, kad pasaulio čempionatas prasidės už aštuonių dienų, o Portugalijos rinktinė savo pirmąsias rungtynes šiame turnyre žais prieš Vokietiją birželio 16-ąją dieną.