Portugalija paskutinėje repeticijoje prieš PČ sutriuškino Nigerijos futbolininkus © REUTERS nuotr.

Paskutinėje repeticijoje prieš 2022 m. pasaulio čempionatą Katare Portugalija namuose rezultatu 4:0 sutriuškino Nigerijos futbolininkus.

Pirmieji mačo įvarčiai krito pirmame kėlinyje. 9 minutę po Diogo Dalot perdavimo Bruno Fernandesas pasiuntė kamuolį į vartus.

35 minutę portugalai padvigubino savo persvarą. Bruno Fernandesas užtikrintai realizavo 11 metrų baudinį ir įsirašė į savo sąskaitą dublį.

Mačo pabaigoje Nigerija turėjo auksinę progą sušvelninti rezultatą, tačiau Emmanuelis Dennis neugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, o negana to už keletos akimirkų svečiai praleido dar du įvarčius.

82 minutę pasižymėjo Goncalo Ramosas, o už keletos minučių savąjį įvartį pridėjo Joao Mario.

Portugalai pirmąsias savo rungtynes Pasaulio čempionate sužais lapkričio 24 dieną. Pastarieji H grupėje ginklus surems su Ganos vienuolike.