"Porto" ir "Schalke" pergalėmis užbaigė pasirodymą D grupėje

Antradienį 19 val. 55 min. UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos paskutinės dvi D grupės rungtynės.

Stambule susigrūmė vietos "Galatasaray" prieš "Porto". Pirmąją vietą jau prieš turą užsitikrinusi "Porto" komanda džiaugėsi pergale rezultatu 3:2.

"Porto" pirmajame kėlinyje pirmavo rezultatu 2:0, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje Sofiane Feghouli grąžino šeimininkus į kovą, kai realizavo 11 metrų baudinį.

Antrajame kėlinyje Sergio Oliveira vėl grąžino svečiams dviejų įvarčių pranašumą. "Galatasaray" į tai po aštuonių minučių atsakė įvarčiu, o vos už kelių minučių galėjo ir išlyginti rezultatą, tačiau S. Feghouli šį kartą neberealizavo 11 m. baudinio.

Kitose rungtynėse Gelzenkircheno "Schalke" rungtynių pabaigoje patiesė Maskvos "Lokomotiv" ekip1, kuri galėjo pasinaudoti "Galatasaray" nesėkme ir gauti teisę varžytis Europos lygoje.

"Porto" su 16 taškų liko pirmoje vietoje, "Schalke" atsiliko penkiais taškais. "Galatasaray" ekipai atiteko trečia vieta ir paguodos bilietas į Europos lygą.

"Galatasaray" 2 - 3 "Porto"
17' [0 - 1] Felipe
42' [0 - 2] M. Marega (11 m. baudinys)
45+1' [1 - 2] S. Feghouli (11 m. baudinys)
57' [1 - 3] S. Olivera
65' [2 - 3] E. Derdiyok
67' S. Feghouli ("Galatasaray") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/IDX5l3QsPt" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>

"Schalke" 1 - 0 "Lokomotiv"
90+1' [1 - 0] A. Schopf

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 51.823%;"><iframe src="https://streamable.com/s/5c67p/vvwgdx" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>