Po trumpos pertraukos grįžta Futsal A lygos kovos

Sekmadienis, 12.06, 14:00, S.Dariaus ir S.Girėno SC

Kaišiadorių „Savingė“ – Kauno „Vytis-Zenitas“

Praėjusiame ture šešis įvarčius į savo vartus praleidusi „Savingė“ ateinančiame ture jėgas išmėgins prieš „Vyčio-Zenito“ futbolininkus, kuriems trečiasis turas taip pat nebuvo itin sėkmingas. Kauno ekipa – 3:5 nusileido pirmąją pergalę sezone iškovojusiam „Vievio žiedui“. Kuriai iš ekipų pavyks sugrįžti į pergalių kelią paaiškės jau sekmadienį.

Sekmadienis, 12.06, 15:00, Mažeikių sporto centras

Mažeikių VIP – Kauno „Arsenalas“

Pirmąjį suklupimą sezone prieš „Lokomotyvą“ patyrusi Mažeikių VIP ateinančiose rungtynėse jėgas surems su Kauno „Arsenalo“ futbolininkais, kuriems paskutinių rungtynių užbaigti taip ir nepavyko. Visgi dėl 28–ąją rungtynių minutę įvykusio incidento rungtynių baigtis „Arsenalui“ buvo palanki – įskaityta pergalė 5:0. Vis dėlto norint pratęsti savo pergales kauniečiams teks gerokai pavargsti, žemaitiško charakterio VIP futbolininkai taškų bei pergalės lengvai neatiduos.

Sekmadienis, 12.06, 16:00, S.Dariaus ir S.Girėno SC

Kauno „Inkaras“ – Vilniaus „Bekentas“

Šį sezoną dar nei karto pergalių skonio nepatyręs Kauno „Inkaras“ sekmadienį susikaus su Vilniaus „Bekento“ futbolininkais, kuriems sezono pradžia itin sėkminga – iš trijų sužaistų rungtynių, visos finišavo pergalingai, o varžovų vartus ekipa šturmavo net 23 kartus, į savus praleisdami tik tris varžovų smūgius. Ar Kauno ekipai namuose pavyks perlipti nesėkmių barjerą, ar vilniečiai pratęs savo pergalių seriją, paaiškės jau šį sekmadienį.

Sekmadienis, 12.06, 16:00, Radviliškio sporto centras

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Panevėžio „Baltija“

Sekmadienį Radviliškio sporto centre laukia itin karšta bei įnirtinga dvikova, kur dėl pergalės ir trijų taškų rungsis „Lokomotyvas“ ir Panevėžio „Baltija“. Šiuo metu „Lokomotyvas“ savo sąskaitoje sukaupęs dvi pergales ir vieną pralaimėjimą rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, tuo tarpu „Baltija“, turinti viena pergale daugiau, rikiuojasi antra. Įtemptą bei atkaklų mačą bus galima stebėti tiesiogiai – www.futbolo.tv.

Sekmadienis, 12.06, 16:00, LEU sporto centras

„Vievio žiedas“ – Kauno „Celsis“

Paskutinėse rungtynėse palaužęs Kauno „Vyčio-Zenito“ ekipą „Vievio žiedas“ sustoti neketina. Artėjančiame ture futbolininkai mėgins pratęsti savo pergalių kelią kovoje su Kauno „Celsio“ futbolininkais, kuriems paskutinio turo mačas buvo ne itin malonus – įvykus incidentui ekipai ne tik teko įsirašyti techninį pralaimėjimą, tačiau ir praretinti ekipos gretas, dėl D.Urbelioniui skirtos 6 rungtynių diskvalifikacijos.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė