Po rungtynių sužvėrėję rusai puolė anglų sirgalius (VIDEO)

Kraujas, gaujos ir nesiliaujančios muštynės Marselio gatvėse pažymėjo „Euro 2016“ šeštadienį.

Rusijos ir Anglijos aistruoliai iki šių rinktinių dvikovos liejo vieni kitų kraują gatvėse, kur tvarką mėgino įvesti riaušių policija, mažiausiai tris kartus naudojusi ašarines dujas.

Tačiau Marselio miestas dabar yra dar labiau sukaustytas baimės. Po Anglijos ir Rusijos rungtynių tūkstančiai sirgalių vėl patraukė į gatves, kur provokacijas gali organizuoti ir vietiniai chuliganai. Neramumus išpranašavo dar įvykiai stadione. Rusijos rinktinė per teisėjo pridėtą laiką išlygino rezultatą ir mačas su Anglija baigėsi 1:1.

BBC žurnalistai pranešė, kad įvartį švęsdami rusų aistruoliai bėgte pasileido anglų link, o tarp jų nebuvo jokios policijos. „Nesu matęs, kad kas nors taip vaikytųsi sirgalius“, – teigė BBC korespondentas Markas Chapmanas.

Buvęs anglų krašto saugas Chrisas Waddle'as BBC „Radio 5“ sakė: „Mane labiausiai erzina tai, kad mes žinome, kur buvo parduodami bilietai. Kur sirgalių atskyrimas? Kai tik nuaidėjo švilpukas, rusų sirgaliams buvo leista bėgti per tribūnas. Anglijos sirgaliai buvo priversti sprukti.“ Ch.Waddle'as pridūrė: „Tūkstančiai anglų sirgalių buvo priversti bėgti kone už savo gyvybę. Nežinome, kas ten tokie buvo. Gal ten buvo vaikų ir moterų? Dabar jie visi turės eiti į naktinį Marselį.“

<blockquote class="twitter-video" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Shocking scenes inside the Stade Vélodrome as <a href="https://twitter.com/hashtag/RUS?src=hash">#RUS</a> fans stormed <a href="https://twitter.com/hashtag/ENG?src=hash">#ENG</a> fans inside the stadium! <a href="https://t.co/cgj4GraR7t">pic.twitter.com/cgj4GraR7t</a></p>&mdash; Footy Funnys UK (@FootyFunnysUK) <a href="https://twitter.com/FootyFunnysUK/status/741737320995540992">June 11, 2016</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

lrytas.lt