Po pralaimėjimo Kopenhagoje – E. ten Hago priekaištai teisėjui iš Lietuvos © AFP nuotr.

„Manchester United“ trečiadienį Kopenhagoje patyrė skaudų pralaimėjima prieš „Copenhagen“ ekipą.

„Raudoniesiems velniams“ mačas prasidėjo idealiai ir jau 28-ąją minutę po Rasmuso Hojlundo dublio turėjo dviejų įvarčių pranašumą.

Vis tik 42-ąją minutę viskas iš esmės pasikeitė, kai po VAR peržiūros iš aikštės buvo pašalintas Marcusas Rashfordas, o per teisėjo pridėtą pirmojo kėlinio laiką į „United“ vartus dar buvo skirtas ir 11 metrų baudinys, po kurio rezultatas jau tapo lygus.

Įdomu tai, kad šiam mačui vadovavo teisėjas iš Lietuvos Donatas Rumšas, kurio sprendimai po mačo sulaukė „Man Utd“ stratego Eriko ten Hago kritikos.

„Esu labai nusivylęs, nes žaidėme tikrai gerai. Rungtynes pradėjome labai gerai. Tai buvo geriausia mūsų atkarpa šį sezoną. Kontroliavome situaciją ir tada įvyko raudonos kortelės incidentas.

Futbolas yra klaidų žaidimas, nedarėme visko idealiai, tačiau įžvelgiu labai daug pozityvo. Net būdami mažumoje diktavome rungtynių eigą“, – kalbėjo E. ten Hagas.

„Sprendimas dėl raudonos kortelės Rashfordui – labai griežtas. Marcusas bandė blokuotis kamuolį, o teisėjui reikėjo labai daug laiko, kad priimtų tokį sprendimą. Kuomet vaizdas yra sustabdomas, viskas visada atrodo gerokai baisiau. Esu labai nusivylęs tokiu teisėjo sprendimu.

Tokie sprendimai neturi nieko bendro su futbolu. Aš galiu susitaikyti su teisėjų klaidomis, tačiau kai priimami tokie sprendimai po VAR peržiūrų, tuomet žaidimo kontrolė priklauso jau ne mums“, – pridėjo olandas.

„Man Utd“ strategas taip buvo nepatenkintas ir dėl pirmojo varžovų įvarčio, kuris, anot stratego, buvo pelnytas pažeidus nuošalės taisyklę. Maža to, E. ten Hago neįtikino ir D. Rumšo skirtas baudinys į jo komandos vartus.

„Praleidome du įvarčius, kurie neturėjo būti įskaityti. Pirmasis varžovų įvartis buvo pelnytas iš nuošalės, o 11 metrų baudinio epizode Maguire'o rankos buvo natūralioje padėtyje“, – kalbėjo E. ten Hagas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB