Po keitimo debiutavęs A. Ramsey išplėšė „Nice“ ekipai lygiąsias © OGC Nice nuotr.

Sekmadienio popietę vykusiose rungtynėse „Nice“ išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su „Toulouse ekipa.

Pirmoje rungtynių abi ekipos turėjo po keletą pavojing momentų. Vieną iš jų, 20 minutę, pavyko išnaudoti šeimininkams. Po Branco van den Boomeno perdavimo į baudos aikštelę, kamuolį į vartus pasiuntė Thijsas Dallinga.

Antroje rungtynių pusėje kiek daugiau iniciatyvos savo rankose turėjo „Nice“ ekipos futbolininkai, o 78 minutę jiems pavyko išlyginti rezultatą. Išlyginamąjį įvartį puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą pelnė po keitimo debiutavęs Aaronas Ramsey.

Verta paminėti, kad Ramsey į aikštę išėjo 77 minutę, tad jam prireikė vos vienos minutės įvarčiui pelnyti.

Likusioje rungtynių dalyje nei viena komanda nesugebėjo rasti pergalingo įvarčio ir mačas baigėsi lygiosiomis.