Po EURO 2020 finalo prie stadiono apvogta F-1 žvaigždė © McLaren F1

Po EURO 2020 finalo prie „Wembley“ stadiono chiliganų auka tapo „Formulės-1“ žvaigždė Lando Norrisas. 

Iš pradžių „The Sun“ laikraštis pacitavo liudininką, kuris patvirtino, kad „McLaren“ pilotas L. Norrisas tapo apiplėšimo auka išeinant iš Wembley stadiono po „Euro 2020“ futbolo čempionato finalo, kai jis prarado brangų „Richard Mille“ laikrodį. Vėliau šią informaciją pavirtino ir „McLaren“ komanda.

„The Sun“ duomenimis, sirgaliai be bilietų, kurie įsiveržė į stadioną prieš rungtynių pradžią, užpuole L. Norrisą, kai šis bandė sėstis į savo superautomobilį „McLaren GT“: vienas chuliganas laikė Lando, o kitas nuo rankos nuplėšė laikrodį.

Po finalinių rungtynių Wembley stadione Lando tapo incidento dalyviu, per kurį iš jo buvo atimtas rankinis laikrodis. Laimei, pats Norrisas nenukentėjo, bet dėl visiems suprantamų priežasčių, patyrė šoką.

Komanda palaiko Lando, esame įsitikinę, jog visi F-1 sirgaliai prisidės prie šio palaikymo ir palinkės jam pačių geriausių rezultatų per artėjantį Didžiosios Britanijos GP etapą šį savaitgalį.

Kadangi šią bylą tiria Londono policija, mes negalime duoti daugiau komentarų“, - sakoma „McLaren“ išplatintame pareiškime.

Straipsnio įvertinimas: 1 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos