Po atkaklios kovos "Real" palaužė "Las Palmas", "Sevilla" namuose pranoko "Villarreal" (VIDEO)

Ispanijoje sekmadienį tęsiasi "Primera" pirmenybių 29-asis turas, kuriame sužaistos keturios rungtynės.

13 valandą Lietuvos laiku Valensijoje įvyko miesto derbis, kuriame ginklus tarpusavyje surėmė "Levante" prieš "Valencia". Gary Neville'o vadovaujami "šikšnosparniai" ne tik pralaimėjo miesto derbį, bet ir buvo priversti pripažinti absoliučių lygos autsaiderių pranašumą.

Pergalingo įvarčio autoriumi 65-ąją minutę tapo "Fiorentina" ekipos išnuomotas Giuseppe Rossi. "Levante" sukūrė daugiau pavojingų progų ir buvo grėsmingesni, kai "Valencia" į vartų plotą pataikė vos kartą.

"Valencia" su 34 taškais lieka 12-oje pozicijoje, o "Levante" bando kabintis iš turnyrinės lentelės dugno.

Kitose rungtynėse įvyko dar viena intriguojanti dvikova tarp turnyrinės lentelės kaimynų. "Sevilla" po permainingos kovos rezultatu 4-0 pranoko ketvirtoje vietoje esančius "Villarreal" futbolininkus.

23-ąją minutę "Sevilla" po Vicente Iborra įvarčio įsiveržė į priekį, tačiau "submarinų" atakų lyderis Cedricas Bakambu dar iki pirmojo kėlinio pabaigos pelnė du įvarčius ir persverė rezultatą jų naudai.

Antrajame kėlinyje šeimininkai visgi buvo geresni nei svečiai ir pelnė tris įvarčius. 51-ąją minutę "Villarreal" įsispyrė į savus vartus, o vėliau dar po įvartį pridėjo Evgenas Konoplyanka su Jose Reyesu.

Paskutinėse rungtynėse Madrido "Real" išvykoje susigrūmė su "Las Palmas". Aikštės šeimininkai visas 90 minučių rodė charakterį ir iš Ispanijos vicečempionų vos neatėmė 2 taškų.

24-ąją minutę "Real" į priekį išvedė komandos kapitonas Sergio Ramosas. Net ir po įvarčio Zinedine'o Zidane'o treniruojamai komandai žaidimas "nesiklijavo" ir "Las Palmas" rengė grėsmingas atakas.

87-ąją minutę "Las Palmas" vienuolikei galiausiai pavyko nuginkluoti puikiai šiame susitikime rungtyniavusį Keylorą Navasą. Puikų perdavimą iš Momo sulaukęs Willianas Jose išlygino rezultatą, kuris vienu metu atrodė, kad jau gali ir nebepasikeisti.

Tačiau visą rungtynių laiką aikštėje snūduriavę "Real" futbolininkai surengė vieną rimtesnį išpuolė ir uždirbo kampinį, po kurio galva pasižymėjo Casemiro. "Baltieji" nuo antroje vietoje esančio Madrido "Atletico" atsilieka 4 taškais, o lyderių - 12 tšk. skirtumu.

"Levante" 1 - 0 "Valencia"
65' [1 - 0] G. Rossi

"Sevilla" 4 - 2 "Villarreal"
23' [1 - 0] V. Iborra
29' [1 - 1] C. Bakambu
37' [1 - 2] C. Bakambu
51' [2 - 2] V. Ruiz (į savus vartus)
65' [3 - 2] E. Konoplyanka
90' [4 - 2] J. Reyes
79' E. Banega ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"Athletic" 3 - 1 "Real Betis"
34' [1 - 0] M. Sabin
44' [2 - 0] M. Rico
50' [3 - 0] M. Sabin
85' [3 - 1] R. Castro

"Las Palmas" 1 - 2 "Real Madrid"
24' [0 - 1] S. Ramos
87' [1 - 1] W. Jose
89' [1 - 2] Casemiro
90' S. Ramos ("Real") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8367700" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>