Po atkaklios kovos „Liverpool“ namuose įveikė „West Ham“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Liverpool“ namuose 1:0 įveikė „West Ham“ komandos futbolininkus.

Vienintelis rungtynių įvartis krito pirmąjame kėlinyje. 27 minutę po Trento Alexander-Arnoldo perdavimo Sadio Mane pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Tolimesnėje rungtynių eigoje abi komandos turėjo puikių progų pasižymėti. Pirmojo kėlinio pabaigoje tiek abiejų komandų gynėjai „traukė“ kamuolį nuo vartų linijos. „West Ham“ gretose tai buvo Craigas Dawsonas, na, o Liverpulio ekipą gelbėjo Trentas Alexander-Arnoldas.

Antrame kėlinyje, savo rezultatą išlyginti galėjo puikioje situacijoje atsidūręs Manuelis Lanzini, tačiau pastarasis iš dėkingos padėties pasiuntė kamuolį virš vartų.

Po šių rungtynių „Liverpool“ ir pirmoje vietoje esantį „Manchester City“ skiria trys taškai. Tuo tarpu, „West Ham“ išlieka penktoje pirmenybių pozicijoje.