Po atkaklios kovos Berlyno „Union“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ išsiskyrė taikiai © JumpStory nuotr.

Kovos dėl „Čempionų“ lygos vietų įgauna pagreitį, o šeštadienio vakarą Berlyno „Union“ išvykoje rezultatu 2:2 sužaidė su Leverkuzeno „Bayer“ ekipa. 

Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai. 38 minutę prie atšokusio kamuolio pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio ir smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą išvedė savo komandą į priekį. 

Tačiau persvara jie pasidžiaugė vos 7 minutes. Leverkuzeno komandos vartininkas Lukas Hradecky atrėmė smūgį tačiau pakartotinu smūgiu įvartį „į rūbinę“ įmušė Grisha Promelis. 

Išlyginamojo įvarčio įkvėpti svečiai, antrą kėlinį pradėjo tiesiog puikiai. Jau 50 minutę savo komandą į priekį išvedė dublį į savo sąskaitą įsirašęs, Grisha Promelis. 

Vis gi, šeimininkams pavyko grįžti į rungtynes pačioje rungtynių pabaigoje. 84 minutę po Karimo Bellarabi perdavimo smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Jonathanas Tah. 

Siekiant užsitikrinti kelialapius į „Čempionų“ lygą vietos klaidoms nebėra daug. Po šių rungtynių „Bayer“ ir „Union“ užima atitinkamai penktą ir septintą vietas, tačiau 3 vietoje esantį „Hoffenheim„ klubą ir 9 vietoje esantį „Koln“ skiria vos 5 taškai. Verta paminėti, kad „Koln“ ir septintoje vietoje esantis „Eintracht“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau, tad įtemptos kovos dėl vietų prestižiškiausiuose Europos turnyruose galim tikėtis iki pat sezono pabaigos. 

Kiti rezultatai: 

„Freiburg“ 2:2 „Bielefeld“ 

„Greuther Furth“ 0:0 „Stuttgart“ 

„Hoffenheim“ 3:1 „Augsburg“ 

„RB Leipzig“ 4:1 „Mainz“ 

 

Standings provided by Sofascore

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...