Pasaulio čempionatas: Belgija po atkaklios kovos palaužė Kanados futbolininkus © Andrachiewicz/PressFocus/SIPA nuotr.

Trečiadienį vykusiose pasaulio čempionato F grupės rungtynėse belgai turėjo vargo, tačiau rezultatu 1:0 įveikė Kanados futbolininkus.

Kanadiečiai pirmame kėlinyje demonstravo pozityvų futbolą, o jau 11 minutę turėjo auksinę progą pasižymėti bandant realizuoti 11 metrų baudinį. Tačiau, prie žymos stojęs Alphonso Daviesas nesugebėjo nuginkluoti oponentų vartininko Thibaut Courtois ir rezultatas išliko 0:0.

Visgi, nepaisant pozityvių ženklų aikštėje kanadiečiai 44 minutę turėjo traukti kamuolį iš savojo tinklo. Po puikaus Toby Alderweireldo perdavimo iš aikštės gilumos pasižymėjo Michy Batshuayi.

Antrame kėlinyje kanadiečiai stengėsi susikurti išlyginamąjį įvartį, o belgai bandė „medžioti“ savo oponentus kontraatakose. Abiejoms ekipos pritrūko aštrumo ir mačas baigėsi rezultatu 1:0.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • Blue blood
    1

Žiūriu ir nesuprantu už kokius nuopelnus Belgai tiek metu laikosi FiFa top viršuje. 0 laimėtu turnyrų, keli geri žaidėjai ir tiek

Jie ismano futbola kaip jo zaidima,ne taip kaip lietuvoje( nera profesionalu ar bent jau turinciu supratima kaip reikia zaisti )

• 0
  • Sidney Crosby

Europos komandos turetu palikti kuo greiciau si apsurdo teatra , ir kuo greiciau atnaujinti savo cempionatus , tikiuosi kas nutiko , kad Kataras gavo teise rengti sy turnyra ir dar ziema daugiau niekados nebepasikartos

• 0
  • Martynas Monkevičius

Belgai atrode labai silpnai. Kanados zaidimas labai grazus, greitas ,techniskas, kas labai nustebino. Truko tik tikslumo. Obelgai su argentina ir vokeiciais uz rankuciu ir galetu namo vaziuoti

• 0
  • H

isijungus televizoriu galvojau,kad Kanada randasi Afrikoje...

Rasistas

• 0
  • siaip tai

ir Lietuva nepadarytu pazoro Katare..cia gi nesenai Vilniuj savo lusnynu stadione su Kataru buvo 0-0 suzaide