Pasaulio čempionatas: Belgija po atkaklios kovos palaužė Kanados futbolininkus © Andrachiewicz/PressFocus/SIPA nuotr.

Trečiadienį vykusiose pasaulio čempionato F grupės rungtynėse belgai turėjo vargo, tačiau rezultatu 1:0 įveikė Kanados futbolininkus.

Kanadiečiai pirmame kėlinyje demonstravo pozityvų futbolą, o jau 11 minutę turėjo auksinę progą pasižymėti bandant realizuoti 11 metrų baudinį. Tačiau, prie žymos stojęs Alphonso Daviesas nesugebėjo nuginkluoti oponentų vartininko Thibaut Courtois ir rezultatas išliko 0:0.

Visgi, nepaisant pozityvių ženklų aikštėje kanadiečiai 44 minutę turėjo traukti kamuolį iš savojo tinklo. Po puikaus Toby Alderweireldo perdavimo iš aikštės gilumos pasižymėjo Michy Batshuayi.

Antrame kėlinyje kanadiečiai stengėsi susikurti išlyginamąjį įvartį, o belgai bandė „medžioti“ savo oponentus kontraatakose. Abiejoms ekipos pritrūko aštrumo ir mačas baigėsi rezultatu 1:0.