Po atkaklios kovos „Arsenal“ palaužė „Leeds“ ekipos futbolininkus © REUTERS nuotr.

Sekmadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Arsenal“ išvykoje turėjo vargo, tačiau rezultatu 1:0 palaužė „Leeds United“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje abi komandos apsiketė keletu pavojingų atakų. Vieną iš jų pavyko išnaudoti „kanonieriams“. 35 minutę po Martino Odegaardo perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Bukayo Saka.

Antroje rungtynių pusėje „Leeds“ kūrė itin pavojingas progas, tačiau švaistė jas vieną po kitos. 64 minutę Patrickas Bamfordas turėjo progą išlyginti rezultatą bandydamas realizuoti vienuolikos metrų baudinį, tačiau „kanonierių“ vartų sargas sužaidė puikiai ir atrėmė savo tautiečio smūgį.

Pridėto rungtynių laiko metu teisėjas skyrė dar vieną baudinį į „Arsenal“ vartus, tačiau šis sprendimas buvo anuliuotas po VAR peržiūros.

Po šių rungtynių „Arsenal“ ir toliau neužleidžia pirmos vietos turnyrinėje lentelėje. Mikelio Artetos auklėtiniai už artimiausius persekiotojus „Man City“ turi keturiais taškais daugiau ir yra sužaidę vienomis rungtynėmis daugiau.