Po ankstyvo įvarčio atsitiesęs "Real" įveikė varžovus iš San Sebastiano

Po žioplos klaidos nemalonumų jau pačioje rungtynių pradžioje prisidaręs Madrido "Real" klubas 14-ajame ture turėjo paplušėti su San Sebastiano "Real Sociedad" komanda.

Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai po nemažai pastangų pareikalavusios kovos šventė pergalę rezultatu 3:1.

2-ąją minutę svečius iš Baskijos į priekį išvedė Willianas Jose, kai jam tiesiai į kojas perdavimą atliko Sergio Ramosas.

Šoką patyrusi "Real" komanda į rungtynes grįžo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po Luka Modričiaus pakelto kamuolio pasižymėjo 10-ąjį įvartį "La Liga" pirmenybėse įmušęs Karimas Benzema.

Antrasis kėlinys prasidėjo priešingu scenarijumi – po dviejų žaidimo minučių Federico Valverde išvedė šeimininkus į priekį. Vis didesnį Zinedine'o Zidane'ą pasitikėjimą įgaunatis urugvajietis pasiekė savo antrąjį įvartį atstovaujant "Real" klubui.

74-ąją minutę "Real" komandos pergalę užtvirtino Luka Modričius, kuris šiose rungtynėse prisidėjo prie visų trijų įvarčių.

Ne pačių geriausių reakcijų iš tribūnų sulaukė po keitimo aikštėje pasirodęs Garethas Bale'as, kuris šią savaitę įsivėlė į skandalą su kontraversišku užrašu ant Velso vėliavos.

Aštantąją pergalę į savo sąskaitą įsirašiusi Madrido ekipa ir toliau išlieka turnyrinės lentelės kaimyne su "Barcelona" – abi komandos turi po 28 taškus.

Nesėkmę patyris "Real Sociedad" ekipa lieka penktoje vietoje.

"Real Madrid" 3 - 1 "Real Sociedad"
2' [0 - 1] W. Jose
37' [1 - 1] K. Benzema
47' [2 - 1] F. Valverde
74' [3 - 1] L. Modrič