Po ankstyvo įvarčio atsitiesęs "Liverpool" pratęsė pergalių seriją Anglijoje

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 5-asis turas.

Pirmoji dvikova įvyko "Anfield" stadione, kur savo pergalingą sezono starto žygį pratęsė "Liverpool" komanda. Ankstyvą įvartį praleidę "raudonieji" rezultatu 3:1 palaužė "Newcastle".

Taškų nebarstantis "Liverpool" susitikimą pradėjo be didesnės žvalgybos, tačiau jau 7-ąją minutę būtent jie buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų – dešiniajame krašte su Trentu Alexanderiu-Arnoldu susitvarkęs Jetro Willemsas netikėtai išvedė "šarkas" į priekį.

Po įvarčio gynyboje atsilaikyti turėję svečiai šio plano neįvykdė – 28-ąją minutę Sadio Mane atstatė lygybę. Po 12 minučių tas pats S. Mane dar vienu tiksliu smūgiu jau išvedė šeimininkus į priekį.

Antrajame kėlinyje "Newcastle" nekėlė didelio pavojaus "Liverpool" gynybai. Galutinis taškas buvo padėtas 72-ąją minutę, kai "Liverpool" pranašumą iki dviejų įvarčių padidino Mohamedas Salah.

"Liverpool" iškovojo penkias iš tiek pat galimų pergalių. "Newcastle" komanda kol kas lieka tik su keturiais taškais.

"Liverpool" 3 - 1 "Newcastle"
7' [0 - 1] J. Willems
28' [1 - 1] S. Mane
40' [2 - 1] S. Mane
72' [3 - 1] M. Salah

Straipsnio įvertinimas: 3 0
  • Aš Audrius

Ivartis tai grazuolis is New Castle puses, bet kaip zaidzia Liverpool ... grazu ziuret.

• 16
  • GedBuz

Newcastle įvartis - gražuolis. Firmino pasas taipogi.

• 11
  • Ziedas (IP: f31a83dc8)

Pelnyta lengva pergale,ir ta parodo grynai statistika.ju puseje,labai gerai suzaide firmino isejes po keitimo,du ivarciai po jo geru.perdavimu,ir aisku Mane geroj formoj,saunuolis

• 9
  • 1983 (IP: f6ca8c28f)

suuu pergale😃

• 7
  • Kei (IP: f31a83dc8)

Kokiam antram kelini Newcastle bande kibti i atlapus ,jie tik pirma kel 20 kazkiek tai pazaide,o antram ant kontru bande gaudyt,bet istisai ant nuosaliu uzsiraudavo,o Liverpool pagal progas turejo musti ne tris ivarcius o daugiau,ir snd Salah neblogas buvo ir pasavo tiesa ne visada taikliai,o Mane. forma liuks

• 6
  • daydreamS

Pirmo sezono puse Pool visada gerai zaidzia, svarbu, kad antra puse neprasileistu, kaip praeitam sezone 😃

• 0
  • Saugirdas Liepa

Liverpulis ši sezona atrodo bauginančiai

• 2
  • Tavo (IP: f31a83dc8)
    wow (IP: c78100f59)

ahahahaha atsidarau livescore, MU pirmauja 1-0, galvoju nu jau tikrai si karta nebus is penalty ivartis, nu tikrai nebus. Tikrinu. Wahahahaha

Ziniai tik de gea deka pirmauja

• 4
  • wow (IP: c78100f59)

• 2
  • minusuokit (IP: 2d4fa9eda)
    man (IP: 2d4fa9eda)

kuo toliau tuo labiau aisku, kad jei Mane kazkurioi sezono stadijoje susitraumuos Liverpool kris i duobe, nes Firmino nera kazkoks wow zaidejas o Salah daugiau zalos nei naudos duoda, nes baisus savanaudis va tada ir grius jie, jei Mane negrius labai gali buti, kad kels taure.

kvaileliai, o as pasijuoksiu kai taip ir ivyks.