Po 7 įvarčių trilerio PSG namuose palaužė „Troyes“ vienuolikę © AFP nuotr.

Sekmadienį PSG vietiniame čempionate turėjo vargo, tačiau namuose, po atkaklios kovos, rezultatu 4:3 palaužė „Troyes“ ekipą.

„Troyes“ savo oponentus trečiąją rungtynių minutę pavaišino „šaltu dušu“. Po Rony Lopeso perdavimo kamuolį iš artimos distancijos į vartų tinklą pasiuntė Mama Balde.

PSG sureagavo į praleistą įvartį ir 24 minutę išlygino rezultatą. Šaltakraujišku smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą pasižymėjo Carlosas Soleras.

Tačiau, „Troyes“ dar kartą šiame susitikime sugebėjo išsiveržti į priekį. 52 minutę po Wilsono Odoberto rezultatyvaus perdavimo dublį į savo sąskaitą įsirašė Mama Balde.

Visgi, PSG ekipos puolimo trejetas pabudo ir pelnant tris įvarčius nulėmė rungtynių baigtį.

55 minutę Lionelis Messi puikiu tolimu smūgiu išlygino rezultatą, o 62 minutę argentinietis atliko rezultatyvų perdavimą Neymarui, kuris išvedė savo komandą į priekį. Prie įvarčių šou prisidėjo 77 minutę 11 metrų baudinį realizavęs Kylianas Mbappe.

88 minutę svečiai po taiklaus Ante Palaversa smūgio sugebėjo pelnyti trečiąjį įvartį, tačiau norint išplėšti lygiąsias, lemiamui šturmui jėgų jiems nepakako.

PSG po šio mačo ir toliau rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Paryžiečiai penkiais taškais lenkia artimiausius persekiotojus „Lens“.