Po 3 turų – trivaldystė Moterų lygoje © JumpStory nuotr.

Moterų lygoje pergalių serijas pratęsė pirmenybių lyderės – Vilniaus MFA „Žalgiris“ B-MRU, FA-FK „Panevėžys“-PRSSG bei „SC-Ukmergė“.

Trečiajį turą birželio 18-ąją „atidarė“ rungtynės Jonavoje. Pirmajame kėlinyje Eva Gecevičiūtė atliko dublį, o 52-ąją minutė jonaviečių trečią įvartį įmušė Milita Ragauskaitė. Tauragės SC-MFK ekipa rungtynių pabaigoje dėka Sandros Ambotaitės ir Augustės Bliūdžiūtės sumažino atlikimą iki vieno įvarčio, tačiau nepajėgė išlyginti rezultato. FK „Jonava“ šventė pirmąją savo pergalę sezone 3:2.

Rezultatyviausios tapo rungtynės tarp FK „Šešupės“ ir FA-FK „Panevėžio“-PRSSG, pasibaigusios įtikinama viešnių pergale 13:3. Panevėžiečių gretose „pokerius“ fiksavo Aušra Klevečkaitė ir Marija Stankevičiūtė, dublius – Manfreda Bartusevičiūtė ir Gintarė Bartkutė, vieną įvartį pridėjo Tereza Romanovskaja. Vilkaviškio stadiono žiūrovus savo įvarčiais nudžiugino Maria Jesus Garsia Aparicio, Ieva Žakelytė ir Dovilė Dockaitė.

Kauno ir Vilniaus žalgiriečių akistatoje savo pranašumą įrodė vilnietės – 9:2. Ugnė Lazdauskaitė tapo rezultatyviausia susitikimo žaidėja, per pirmą kėlinį įmušusi 4 įvarčius. Kitus MFA „Žalgirio“ B-MRU įvarčius pelnė Emilija Stefanovič, Erika Deventinaitė, Adrija Skudutytė, Ugnė Slankauskaitė ir Karolina Jasaitytė. Dubliu „Kauno Žalgirio“ FA komandoje išsiskyrė Gabija Valiukevičiūtė.

BFA arena pirmąkart priėmė moterų futbolo rungtynes tarp FK „Vilniaus“ ir „SC-Ukmergės“. Tvyrant alinančiam karščiui, dvikova baigėsi ukmergiškių pergale 2:0. Pasinaudojusi varžovių vartininkės klaida, kamuolį į vartus iš nuotolio pasiuntė Gabija Toropovaitė, o antrajame kėlinyje rezultatą įtvirtino Meida Proscevičiūtė.

Birželio 26 dieną moterų futbolo sirgalių lauks ketverios rungtynės. Vilniuje rungsis MFA „Žalgiris“ B-MRU prieš Tauragės SC-MFK, Šventupėje – „SC-Ukmergė“ prieš „Kauno Žalgirio“ FA, Panevėžyje – FA-FK „Panevėžys“-PRSSG prieš FK „Vilnių“, o Jonavoje – FK „Jonava“ prieš FK „Šešupę“.