P.Jakelis tiki, kad "Porto" ekipai pavyks sukurti sensaciją Vokietijoje (interviu apie visas poras)

Antradienį ir trečiadienį UEFA Čempionų lygoje bus sužaistos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės. Keturi klubai žengs tolyn, o kiti keturi - baigs savo žygį Europoje.

Lankomiausiam šalies futbolo naujienų tinklalapiui "Eurofootball.lt" savo mintis apie visų komandų galimybes žengti į pusfinalį dėstė sporto komentatorius Paulius Jakelis.


– Pradėkime nuo „Barcelona“ ir PSG poros. Ar Laurento Blanco auklėtiniai dar turi šansų patekti į pusfinalį?

– Jeigu būčiau diplomatas, sakyčiau, jog šansų visada yra, tačiau futbole perdėtos diplomatijos nemėgstu. Realiai žiūrint, „Barcelona“ viena koja jau kitame etape ir sunku įsivaizduoti, kas turėtų nutikti, jog PSG išsigelbėtų.

Katalonai demonstruoja gerą žaidimą ir šiemet yra vieni pagrindinių favoritų į titulą, maža to, jie žais namuose. Šios poros pirmąsias rungtynes puikiausiai atspindi Lusio Suarezo „klynas“ Davidui Luizui – „Barca“ tiesiog yra stipresnė, net nepaisant mano didelių simpatijų PSG klubui šioje poroje.

Tiesa, į aikštę turėtų grįžti vyras, kurio vardas Zlatanas. Jeigu kažkas PSG gretose ir gali sukurti stebuklą, tai nebent „I am Zlatan“.

– Pauliau, kaip vertinate „Bayern“ šansus? Ar „Porto“ gali pateikti sensaciją Vokietijoje?

– Šios dvikovos laukiu su milžinišku nekantrumu – Vokietijos ir Portugalijos futbolo flagmanų dvikovoje dar niekas nebaigta. Jei bavarai nebūtų įmušę svečiuose, sunkiai tikėčiau jų galimybėmis, tačiau dabar jiems pilnai pakaktų ir 2:0, o tai – tikrai įmanoma.

Šioje poroje dar prieš pirmąsias rungtynes prognozavau „Porto“ patekimą toliau ir lieku prie šios savo prognozės. „Bayern“ šiuo metu išgyvena įtemptą laikotarpį, jų pečius slegia didelė įtampa, yra problemų su sudėtimi ir netgi teko skaityti, jog dėl to buvo apkaltintas patyręs klubo daktaras.

Aišku, vokiečiai namuose dominuos, vėl kontroliuos kamuolį ir sieks nuo pirmųjų minučių „užlipti“ ir pelnyti ankstyvą įvartį. Kita vertus, šiemet teko matyti nemažai „Porto“ rungtynių tiek Europoje, tiek Portugalijos lygoje ir man labai simpatizuoja šis klubas – tiek žaidimas, tiek visas jų selekcinis darbas ir veiksmai transferų rinkoje. Tikiu, jog „Porto“ žengs tolyn. 

Taip pat intriguojanti dvikova nusimato „Santiago Bernabeu“ stadione. Kurios Madrido ekipos šansai ten didesni?

– Nemanau, kad intriguojanti. Vienareikšmiškai, toliau žengs Madrido „Real“. Tai tiesiog yra stipresnė komanda, ką mes matėme ir išvykoje, kur „Real“ trūko elementarios sėkmės. Neabejoju, šioje poroje nebus jokios intrigos ir „Real“ namuose sutriuškins varžovus.

– Paskutinėje poroje susitinka  „Monaco“ ir „Juventus“. Kaip manote, ar italai išsaugos savo pranašumą ir pateks į pusfinalį?

– „Monaco“, mano subjektyvia nuomone, yra silpniausias klubas šiame Čempionų lygos etape. „Juventus“ sunkiai, tačiau laimėjo namuose ir tą patį turėtų pakartoti išvykoje. „Monaco“ stiprybė – puikus žaidimas gynyboje, o dabar jie bus priversti atsiverti ir eiti į priekį. Nuojauta kužda, jog didelės intrigos čia nebus.

Aivaras Katutis

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...