Pirmuoju įvarčiu Rusijoje F. Černychas išplėšė savo klubui labai svarbią pergalę

Pirmąjį savo įvartį Rusijos „Premier“ lygoje pelnė Fedoras Černychas, o jo įvartis leido komandai išplėšti svarbią pergalę.

Lietuvio atstovaujama „Dynamo“ rungtynėse su Tulos „Arsenal“ pirmoji praleido įvartį, tačiau per paskutines 20 minučių pasižymėjo du kartus ir išplėšė pergalę 2:1.

Startinėje sudėtyje mačą pradėjęs lietuvis pasižymėjo 74-ąją minutę: rinktinės kapitonas kamuolį į vartus pasiuntė po standartinės situacijos smūgiu galva iš artimos distancijos. Po lietuvio įvarčio „Dynamo“ įsiveržė į priekį 2:1 ir šį pranašumą išlaikė iki pat mačo pabaigos. Po minutės mūsų šalies atstovas užsidirbo geltoną kortelę, o 86-ąją minutę jis vietą aikštėje užleido Antonui Sosninui.

Sausį į „Dynamo“ persikėlusiam F. Černychui tai buvo pirmasis įvartis trečiose rungtynėse Rusijos „Premier“ lygoje. Pergalė Maskvos klubui leido pakilti iš iškritimo zonos ir šiuo metu lygoje „Dynamo“ žengia dešimta.