Pirmosios sezono pusės "Bundesliga" vienuoliktukas

Atėjus šventėms ir žiemos pertraukai beveik visose nacionalinėse lygose portalas Goal.com paskelbė vienuolika futbolininkų, šį sezoną pranokstančių kitus „Bundesliga“ čempionato žaidėjus.

Vartuose – „Freiburg“ narys Romanas Burki. Tarpsezoniu dėl vietos pagrindinėje sudėtyje su Sebastianu Mielitzu dar kovojęs šveicaras puikiai pateisina vyriausiojo trenerio Christiano Streicho išreikštą pasitikėjimą. 24-erių metų futbolininkas kol kas rungtyniauja tikrai įspūdingai.

Gynybos liniją pradeda „Augsburg“ kapitonas Paulas Verhaeghas. Olandas šį sezoną ne tik patikimai žaidžia prie savų vartų, bet dar sugebėjo pelnyti penkis įvarčius bei atlikti du rezultatyvius perdavimus.

Jerome‘as Boatengas iš Miuncheno „Bayern“, skirtingai nei kiti pasaulio čempionai, pirmojoje sezono pusėje demonstruoja dar geresnę formą. Kalbėdamas apie šio žaidėjo pasirodymą bavarų strategas Pepas Guardiola sakė: „Jis galbūt yra geriausias gynėjas pasaulyje.“

32-ejų metų Naldo sudaro vieną patikimiausių vidurio gynėjų duetų su Robinu Knocke. Brazilas – puikus ramstis stabdant varžovų atakas. Be to, veteranas dar sugebėjo pelnyti penkis įvarčius.

Vidurio saugo pozicijoje – paskutinę minutę Miuncheno „Bayern“ įsigytas Xabi Alonso. Ispanas rungtyniauja beveik tobulai. Vos atkeliavęs į Vokietiją buvęs Madrido „Real“ futbolininkas iškart ėmė gerinti rekordus. Užtenka paminėti vien tai, kad Alonso tapo daugiausiai kartų per vienerias rungtynes kamuolį palietusiu žaidėju. Jam tai pavyko padaryti net 204 kartus.

Kevinas De Bruyne kol kas yra daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikęs futbolininkas. „Wolfsburg“ saugas savo sąskaitoje jų turi jau dešimt. Taip pat belgas tris įvarčius pelnė ir pats. Nieko keisto, kad De Bruyne jau siejamas su grįžimu į „Premier“ lygą, o susidomėjimą juo rodo „Manchester City“.

Dar vienas saugas šioje simbolinėje komandoje – Karimas Bellarabi iš Leverkuzeno „Bayer“. Labai greitas dešiniojo krašto žaidėjas prie savosios ekipos pergalių prisidėjo aštuoniais įvarčiais bei keturiais rezultatyviais perdavimais.

Tuo tarpu dar vienas „Bayern“ atstovas Thomasas Mulleris, nesvarbu, kokioje pozicijoje bežaistų, kaip visada atrodo patikimai. Per 15 rungtynių vokiečiui pavyko septynis kartus pasižymėti bei sukurti penkias progas komandos draugams.

Saugų grandį užbaigia nuo pat pasaulio čempionato puikią formą demonstruojantis Arjenas Robbenas. Nepaisant smulkių traumų, krašto puolėjas per 12 rungtynių sugebėjo įmušti dešimt įvarčių bei dar atlikti porą rezultatyvių perdavimų.

Puolimo duetą sudaro Alexanderis Meieris iš Frankfurto „Eintracht“ ir Ericas Maximas Choupo-Motingas, atstovaujantis Gelzenkircheno „Schalke“. Pirmasis, savo sąskaitoje turėdamas 13 tikslių smūgių yra rezultatyviausias „Bundesliga“ futbolininkas. „Meieris visada yra ten, kur nukrenta kamuolys,“ – sakė žaidėjo komandos treneris. Jo porininkas atakos smaigalyje į „Schalke“ iš „Mainz“ atkeliavo už dyką, tačiau demonstruoja neįtikėtiną formą. Choupo-Motingas jau yra pelnęs devynis įvarčius bei sukūręs penkias progas ekipos draugams.

Simbolinės vienuolikės vyriausiasis treneris – Pepas Guardiola, kurio vadovaujamas „Bayern“ jau 11 taškų lenkia antrojoje vietoje esančius „Wolfsburg“ futbolininkus.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...