Pirmoje "Sūduvos" ir "Ferencvaros" dvikovoje – nulinės lygiosios (91)

Pirmoje "Sūduvos" ir "Ferencvaros" dvikovoje – nulinės lygiosios

Ketvirtadienį Marijampolėje startavo lemiamas UEFA Europos lygos atrankos etapas, kuris Lietuvos čempionus suvedė su daugkartiniais Vengrijos pirmenybių nugalėtojais.

Pilnutėliame stadione savo sirgalių palaikoma Marijampolės "Sūduva" priėmė Budapešto "Ferencvaros" futbolininkus. Po įnirtingos 90 minučių kovos komandos išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, kurie jau 2-ąją minutę turėjo neblogą galimybę pasiųsti kamuolį į varžovų vartus. Šanso neišnaudojusi "Sūduva" vėliau buvo priversta taikytis prie varžovų, kurie pradėjo dominuoti su kamuoliu.

Visgi 9-ąją minutę "Sūduvai" vėl pavyko susikurti realią galimybę pirmajam įvarčiui pasiekti, tačiau Ovidijaus Verbicko smūgis galva tikslo nepasiekė – kamuolys skriejo šalia virpsto.

Po gana intensyvių pirmųjų dešimties minučių varžovai iš Vengrijos perėmė kontrolę į savo rankas. Nepaisant kelių pavojingų smūgių, Ivanui Kardumui per pirmąjį pusvalandį stipriai padirbėti taip ir neprireikė.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką abi komandos nieko rimčiau ir nenuveikė. Savo žaidimo sąlygas primetė "Ferencvaros" ekipa, tačiau "Sūduva" susitvarkė gynyboje ir dar pačioje kėlinio pabaigoje susikūrė pavojingą progą po standartinės situacijos.

Antrąjį kėlinį agresyviai pradėjo svečiai iš Vengrijos. Jau 48-ąją minutę I. Kardumui teko atremti pavojingą varžovo smūgį, po kurio prie Lietuvos čempionų vartų buvo keliamas kampinis.

Kiek vėliau "Sūduva" įsidrąsino ir daugiau laiko pradėjo žaisti su kamuoliu. Andro Švrljuga ne kartą atliko pavojingas standartines situacijas, tačiau iki pirmojo įvarčio dar trūko tikslumo.

76-ąją minutę prie I. Kardumo vartų kilo rimtas pavojus, tačiau vartininkas reagavo į itin pavojingų varžovų smūgį iš kairiojo krašto. Po kelių minučių tas pats Tokmacas Nguenas atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau ir vėl marijampoliečius gelbėjo Kardumas.

Likęs rungtynių laikas bėgo gana lėtai, nes prie "Sūduvos" vartų buvo kuriamas vis didesnis pavojus. Visgi marijampoliečiai atlaikė paskutinę varžovų bangą ir pasiekė gana teigiamą rezultatą.

Atsakomosios rungtynės, kuriose spręsis istorinio bilieto į grupių etapą likimas, įvyks kitą ketvirtadienį Budapešte.

"Sūduva" 0 - 0 "Ferencvaros"

Startinės sudėtys:

"Sūduva": Kardumas; Švrljuga, Kerla, A. Jankauskas, Hladik, Živanovič; Matulevičius, Verbickas, Renan; Tadič, Topčagič.

Suolas: Plukas, Blauensteiner, Gotal, E. Jankauskas, Leimonas, Stebrys, Vėževičius.

"Ferencvaros": Dibusz; Lovrencsics, Blazič, Dvali, Heister; Siger, Kharatin; Nguen, Skvarka, Zubkov; Boli.

Suolas: Grof; Bole, Botka, Frimpong, Ihnatenko, Priskin, Varga.

Straipsnio įvertinimas: 13 0
  • LaisvasVejas

Mes visi tikim Suduva ir tikiuosi kad šiandien visi džiaugsimės dėl pergalės

• 31
  • Luk0dz

Tikiu Sūduva laikom kumščius už Sūduva!!!

• 20
  • Fanas

Pagarba Sūduvai, vienintelė komanda, kuri dar įžiebia viltį dėl LT klubinio futbolo. Džiugu matyti kažką panašaus į futbolą LT stadionuose.

• 16
  • Edviss

Na ką gi.. 😃 Sėkmės Sūduvai! Varom!

• 13
  • Vycka

Visiskai nenustebino Suduva, buvo svarbiausia gynyba ir jokios rizikos puolime, tos kelios progos pirmame kelinyje ir buvo viskas. Bet sakyciau suprantama viskas juk lygiai komandu kaip bebutu skiriasi stipriai, kad ir kaip cia isivaizduojama kad galim kazkaip iveikt juos. Iveikt galim bet tik daugiau sekmes deka, o ne loginiu principu. Sakyciau bus isvykoj rezultatas kaip min 2-0 ne Suduvos naudai, bet sirdi labai tikiuosi, kad mums pasiseks vel. O diskusijos ka veiks Suduva grupiu etape. Na joe ten tikriausiai pralos visas rungtynes ir geriausiu atveju su kazkuo lygiom sulos namie, bet tie pinigai kurie pareis, leis kitais metais dar daugiau investuot i komanda, o tai leistu priarteti prie kitu europoje ir tiketis, kad bus daugiau rungtyniu kur nebus vien sekme paremtos pergales, bet ir kamuolio kontrole ir graziu zaidimu ne tik gynyboje. Didziuojames vieninteliu klubu Lietuvoje daranciu futbola idomiu!

• 12
  • Blue blood

apsigyne gerai ,bet zaidimas neidomus

• 0
  • TheJustas
    Darkooo

Entuziazmas buvo panašus į vaizdą aikštėje, ir užrašus ant alaus palapinių. Taip ir nesupratau, praeitose rungtynėse normaliausiai galėjai nusipirkt alaus, dabar vien nealkoholinis, kaip čia? O vaizdas aikštėje buvo toks pasyvus iš abejų pusių, tik vėliau vengrai pradėjo žaist, ir vos Sudūva su savo labai prastais pasais nenudegė. Trūko Golubicko centre, visiškai saugų linija buvo bejėgė, kiek pasuoji, tiek kamuolius prarandi. Visiškai bedantis puolimas šiandien, gerai, kad gynyba atidirbo. Reiks atsakomosiose kiek pasistengt.

Dėl alaus aš irgi nesuprantu kodėl toks sprendimas buvo. Tiesa linksmas momentas , kai žmogus paragaudamas nustebęs pareiškė, kad ištikrųjų nealkoholinis tarsi manydamas , kad administracija pajuokaut norėjo. Man kas nelabai prie širdies šitoj 4-4-2 sistemoj , tai kad abudu puolėjai yra labai panašūs. Aukšti/Gan lėti. Tai pasimatė porą kontraatakuose , kur grynai matėsi kad trūksta greičio palyginus su Vengrų gynėjais. Manau , jeigu žaidi 2 puolėjais , tai reiktu kad jie viens kitą papildytu.

• 5
  • Pagani

Deividai Tu grybas ir nieko nepasieksi gyvenime

• 0
  • kaMazas

Paskaitai komentarus tai verkti noris ant kiek buku zmoniu yra. Vertinkit kaip norit Suduva sioje paroje yra silpnesne komanda. Namuose pagrindine uzduotis buvo nepraleisti ivarcio. Ties tuo ir buvo koncentruojamasi. Kadangi tikslas pasiektas reikia pasveikint komanda su siuo pasiekimu 😃 Savaime aisku isvykos rungtynese bus zymiai sunkiau, bet Ferencvaros lips per galvas ir nores musti ivarti kad nebutu jokiu staigmenu, pratesimu ir pan. kas reiskia kad Suduva tures savo sansu kontroatakose, kas ir yra Suduvos zaidimo variklis. Telieka tiketi ir laukti kitos savaites rungtyniu. O kas cia rasot kaip suduva atrodys jei pateks i grupiu etapa ir pan tai eikit persisvieskit galvas b.le 😀

• 1
  • Futbolo fanas

Nera taip blogai palyginus vengrų lyga ir lietuvos yra be galo didelis skirtumas .Svarbiausia nepraleido o jei išvykoje 1:1 sužaisim mes keliaudami į grupės.

• 2
  • gg

labai gerai kad brazila isleido i starta.

• 5

#SŪDUVA

• 4
  • forza juve

Jo gerai kad kuo mažiau lietuviu starte, svarbiausia svirljuga yra, o gal ir tas brazilas kažką braziliškos parodys...