Pirmoje akistatoje – rezultatyvi lietuvių pergalė prieš armėnus © lff.lt

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė draugiškose rungtynėse Jerevane pranoko bendraamžius iš Armėnijos rezultatu 4:0.

Dvikovos pradžia pasižymėjo dinamiška ir atkaklia kova, abiem komandoms siekiant demonstruoti atakuojantį žaidimą ir susikurti progų. Lietuviams pavyko įsiveržti į priekį 34 minutę, kuomet Gabrielis Nikonovas tolimu smūgiu įsuko kamuolį į armėnų vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje armėnai padidino spaudimą, tačiau mūsiškių gynėjai susitvarkė su iššūkiais. Rungtynėse netrūko kietos fizinės kovos, o nuo 63 minutės armėnai žaidė dešimtyje – už paskutinės vilties pražangą, neleistinai sustabdžius Armando Kučio reidą, buvo pašalintas Hovhannesas Gevorgianas.

Lietuviai pasinaudojo šiuo veiksniu ir pradėjo dažniau rengti atakas, išnaudojus aikštės kraštus. 71 minutę po Evaldo Urmono puikaus perdavimo pasižymėjo Armandas Kučys. Po dviejų minučių A. Kučys vėl pelnė įvartį.

Dvikovos pabaigoje vartininkas Danas Šimkevičius atrėmė grėsmingą varžovų smūgį ir išsaugojo „sausus“ vartus. Lietuvių pergalę 88 minutę užtvirtino Motiejus Burba, kuomet jis stojo mušti baudinį ir, po varžovų vartininko atremto smūgio, atšokusį kamuolį nukreipė į vartus.

Rugsėjo 5 dieną, nuo 18 valandos Armėnijos futbolo federacijos techniniame centre įvyks antroji šių rinktinių akistata.

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės startinė sudėtis: Danas Šimkevičius, Gabrielis Nikonovas, Motiejus Slivka, Evaldas Urmonas, Gustas Žederštreimas, Motiejus Burba, Kristupas Keršys, Deividas Dovydaitis, Matijus Remeikis, Titas Buzas, Armandas Kučys. Atsargoje: Darius Kublickas, Eimantas Dzinga, Ervinas Vilkaitis, Saulius Vikertas, Eduardas Jurjonas, Vakaris Skibiniauskas, Domantas Šluta, Faustas Steponavičius, Gvidas Gineitis.