Pirmavusi U21 rinktinė galiausiai namuose nusileido čekams © lff.lt nuotr.

Lietuvos jaunimo rinktinė penktadienį pratęsė savo pasirodymą UEFA Europos vaikinų iki 21 metų čempionato atrankoje.

Tomo Ražanausko auklėtiniai Jonavos stadione neišsaugojo pirmame kėlinyje įgytos persvaros ir rezultatu 1:2 turėjo pripažinti Čekijos bendraamžių pranašumą.

Tai buvo paskutinės vaikinų U21 rinktinės atrankos ciklo rungtynės namuose. Lietuviai pasirodymą atrankoje baigs spalio mėnesį dvejomis išvykos rungtynėmis – su ta pačia Čekijos komanda bei Islandijos futbolininkais.

Pirmojo kėlinio metu vienintelis įvartis krito 19 minutę, kai Fausto Steponavičiaus ir Ernesto Gudelevičiaus vystytą ataką taikliu smūgiu užbaigė Romualdas Jansonas. Dar dvi perspektyvias progas turėjo Faustas Steponavičius, bet jo bandymai tikslo nepasiekė.

Antrajame kėlinyje varžovai pademonstravo aktyvesnį žaidimą puolime ir persvėrė rezultatą savo naudai Deniso Alijagičiaus ir Vaclavo Sejko taikliais smūgiais.

Rungtynių įrašas

Europos vaikinų U21 čempionato atrankos rungtynių statistika

Lietuva – Čekija 1:2 (1:0)

Jonavos miesto centrinis stadionas, teisėjas –Miloš Milanović (Serbija);

Įvarčiai: 19 min. Romualdas Jansonas (Lietuva); 58 min. Denis Alijagić, 87 min. Václav Sejk (Čekija);

Įspėti: 21 min. Ernestas Gudelevičius, 42 min. Julius Virvilas (Lietuva), 90+6 min. Antonín Kinský, 90+6 min. Patrik Vydra (Čekija);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Julius Virvilas, Eduardas Jurjonas, Nojus Stankevičius, Natanas Žebrauskas, Domas Slendzoka, Karolis Žebrauskas (46 min. Dariuš Stankevičius), Ernestas Gudelevičius, Martynas Džiugas, Romualdas Jansonas (67 min. Esmilis Kaušinis), Faustas Steponavičius, Motiejus Burba (88 min. Deividas Dovydaitis). Atsargoje: Rimvydas Kiriejevas, Tautvydas Burdzilauskas, Milanas Rutkovskis, Marius Skirmantas, Simas Civilka,  Nojus Lukšys.