Pirmasis į Italijos taurės pusfinalį prasimušė "Fiorentiną" įveikęs "Napoli" (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjo Italijos taurės ketvirtfinalio kovos. Pirmajame mače susitiko "Napoli" bei Florencijos "Fiorentina" futbolininkai.

Dvikova išties buvo apylygė, o aikštėje netrūko kietos kovos - jau pirmajame kėlinyje "Violai" buvo parodytos trys geltonos kortelės.

Iki pertraukos sirgaliai įvarčių neišvydo, galiausiai nusivylę vis tiek neliko, nes varžovų gynybą pralaužti pavyko Jose Callejonui, kuris šeimininkus iš Neapolio į priekį išvedė 71-ąją minutę.

Įvykiai aikštėje tuo nepasibaigė, nes Paulo Sousos auklėtiniai dėjo visas jėgas, jog išlygintų rezultatą. Pačioje dvikovos pabaigoje jų viltys išaugo, kuomet iš aikštės buvo pašalintas "Napoli" gynėjas Elseidas Hysajus, bet per teisėjo pridėtą laiką tokios pačios nuobaudos susilaukė ir Maximiliano Oliveira.

Taigi, mačas baigėsi rezultatu 1-0, o Neapolio komanda kitame etape susikaus su Turino "Juventus" arba "Milan" vienuolike.

"Napoli" 1 - 0 "Fiorentina"
[1-0] 71' Jose Maria Callejon
90' Elseid Hysaj ("Napoli") pašalintas iš aikštės
90' Maximiliano Oliveira ("Fiorentina") pašalintas iš aikštės