Pirmasis A lygos favoritų susidūrimas baigėsi be įvarčių (VIDEO)

Šį trečiadienį Lietuvos A lygoje įvykočempionato gerbėjų laukiama akistata tarp dviejų pirmenybių favoričių: „Sūduvos“ ir „Žalgirio“.

Susitikime įvarčių pelnyta nebuvo: klubai sužaidė nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0.

Šiame mače aktyvesni buvo „Sūduvos“ futbolininkai, kurie ryžtingai rungtyniavo ir antrajame kėlinyje, tačiau 81-ąją minutę Vaidui Slavickui gavus antrąją geltoną kortelę jiems pralaužti varžovų vartų taip ir nepavyko. Tuo tarpu žalgiriečiai per visą susitikimą realios progos pasižymėti taip ir nesukūrė.

Nepaisant to, kad „Sūduva“ pirmą kartą šį sezoną prarado taškus, jie ir toliau pirmauja lygoje. „Žalgiris“ per pirmus keturis turus iškovojo aštuonis taškus, tačiau dėl pirmajame mače įleisto diskvalifikuoto žaidėjo, jei nebus patenkinta vilniečių apeliacija, klubas neteks iškovotų trijų taškų.

„Sūduva“ 0 : 0 „Žalgiris“

Startinės sudėtys:

Sūduva“: Kardum; Slavickas, Jankauskas, Kerla, Haiduchyk, Švrljuga; N‘Diaye, Verbickas, Acevedo; Laukžemis, Tadič.

Žalgiris“: Bartkus; Slijngard, Oyarzun, Klimavičius, Baravykas; Blagojevič, Šimkovič; Mikoliūnas, Romanovskij, Marquinhos; Malec.