Pirmajame kėlinyje reikalus sutvarkiusi „Juventus“ ekipa įsirašė dar vieną pergalę © JumpStory nuotr.

Pirmadienį sužaistos trejos „Serie A“ 27-ojo turo rungtynės.

Pergalingai sezoną atnaujino Turino „Juventus“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 2:0 įveikė „Bologna“ futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė 23-ąją susitikimo minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Cristiano Ronaldo.

36-ąją minutę puikiu smūgiu iš maždaug 17 metrų antrąjį „Juventus“ įvartį pelnė Paulo Dybala. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutinis tikslus smūgis šiame mače.

Svečiai susitikimą užbaigė mažumoje – jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką iš aikštės buvo pašalintas Danilo.

Po šios pergalės „Juventus“ savo pranašumą turnyrinės lentelės viršuje padidino iki 4 taškų, tiesa, Romos „Lazio“ yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

„Lecce“ 1:4 „AC Milan“

„Fiorentina“ 1:1 „Brescia“