Pirmajame A lygos ture – aikštės šeimininkių pergalės © lff.lt nuotr.

Kovo 28-ąją startavo 2021 m. Lietuvos moterų A lygos sezonas. Pirmosios rungtynės surengtos Vilniuje, Šiauliuose ir Kaune.

Rezultatyviausią pergalę iškovojo MFA „Žalgiris“-MRU, rezultatu 9:0 įveikęs FK „Utenį“, o pirmąjį šio sezono įvartį 19 minutę pelnė Ana Cheminava.

Net 5 įvarčius įmušė Ugnė Lazdauskaitė, dubliu pasižymėjo Karilė Liužinaitė. Po vieną įvartį įmušė Ana Cheminava ir Greta Markauskaitė.

Čempionių titulą ginanti FK „Gintra“ komanda nugalėjo A lygos debiutantą FK Vilnių rezultatu 4:0. Pirmajame kėlinyje Jelena Čubrilo realizavo du 11 metrų baudinius. Antroje rungtynių pusėje po įvartį pridėjo Karlīna Miksone ir Jessica Kohm Ayers.

Pirmajame ture transliuotoje dvikovoje tarp FK „Kauno Žalgirio“ ir FK „Bangos“ ekipų žaidybinė intriga išliko iki pat rungtynių pabaigos. Vienintelį įvartį 45 minutę įmušė Ema Kriaučiūnaitė.

Antrojo turo rungtynės vyks balandžio 3 dieną. Centrinėje turo dvikovoje „Gintra“ priims MFA „Žalgirį“-MRU, „Kauno Žalgiris“ rungsis su „Uteniu“, o FK Vilnius – su „Banga“.