Pirmąją vietą A grupėje iškovojo varžovų marškinėlius draskę prancūzai (FOTO, VIDEO)

22 valandą Lilio "Stade Pierre-Mauroy" stadione prasidėjo Europos čempionato A grupės rungtynės tarp prancūzų bei šveicarų.

Pirmenybių šeimininkai sužaidė lygiosiomis 0:0, grupėje išsaugojo pirmą vietą ir aštuntfinalyje gaus sąlyginai silpnesnį varžovą.

Nuo pat pirmųjų minučių aikštėje virė grumtynės - per kėlinį prancūzai sudraskė mažiausiai trijų šveicarų marškinėlius ir jie buvo priversti prašyti aptarnaujančio personalo atsarginės aprangos.

11-ąją minutę P.Pogba pradėjo savo šou prie V.Petkovičiaus žaidėjų vartų, kai bandė laimę iš toli. Sommeris rungtyniavo užtikrintai ir smūgį atmušė.

Po minutės aktyviai žaidęs saugas mušė iš arčiau, tačiau vėl nesėkmingai.

16-ąją min. P.Pogba driokstelėjo keliasdešimt metrų atstumo ir vos nepelnė nuostabaus įvarčio - kamuolys atsimušė į skersinį.

Šveicarai atsakė netiksliu Mehmedi bandymu.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo dar ramesnis. 52-ąją minutę smūgiavo Gignac, bet Sommeris vėl buvo savo vietoje.

Netrukus žiūrovai tribūnose nuščiuvo - greitos prancūzų atakos metu susprogo aikštėje buvęs kamuolys.

Po kelių minučių P.Pogba atliko kombinaciją su A.Griezmannu, tačiau šveicarų vartų sargas vėl parodė savo reakciją.

Mačo pabaigoje progą turėjo po keitimo pasirodęs D.Payet, bet saugui realizuojant baudos smūgį kamuolys pataikė į komandos draugą.

Tiksint paskutinėmis sekundėmis šveicarai dar bandė išprašyti 11 metrų baudinį, kai greitos atakos metu baudos aikštelėje griuvo Džemaili, tačiau teisėjas į tai nekreipė dėmesio.

Startinės sudėtys:

Šveicarija: Sommer, Lichtsteiner, Schär, Djourou, Rodríguez, Behrami, Xhaka, Džemaili, Mehmedi, Shaqiri, Embolo.

Prancūzija: Lloris, Sagna, Rami, Koscielny, Evra, Cabaye, Sissoko, Pogba, Coman, Griezmann, Gignac