PFA tapo didžiausia sportininkus vienijančia organizacija Pabaltyje © PFA/E.Žaldario nuotr.

Nuo Profesionalių futbolininkų asociacijos įkūrimo praėjo lygiai 100 dienų. Per tą laiką asociacija tapo didžiausia sportininkus vienijančia organizacija Baltijos šalyse. Nuoseklus darbas su nariais ir reali pagalba futbolininkams - tai pagrindinės priežastys, dėl kurių PFA Lietuva yra vertinama ir leidžia džiaugtis vis didėjančiu narių skaičiumi.

„Surinkta darbšti ir kvalifikuotai dirbanti komanda. Norisi dar kartą padėkoti visiems, prisidėjusiems prie sėkmingos asociacijos veiklos pradžios. Didelis futbolininkų pasitikėjimas yra lyg kreditas organizacijai, kuris tikrai turės būti atiduotas su kaupu išsikeliant ir įgyvendinant naujus tikslus“- sako PFA Lietuva prezidentas Arūnas Klimavičius.

„Pandemija - tai lyg egzaminas PFA Lietuva organizacijai. Susidūrėme su analogų futbolo pasaulyje neturinčia situacija. Nuolat palaikome kontaktus su A lygos komandomis, padedame teisiniais patarimais, bendromis konsultacijomis, taip pat neapleidžiame futbolininkų, kurie žaidžia užsienyje. Tikiu, kad tokie sunkumai tik užgrūdins asociaciją ir ji pelnys dar didesni pasitikėjimą tarp futbolininkų“ – teigė organizacijos vadovas.

Trumpa šimto dienų veiklos ataskaita:

Narių skaičius: 108. Artimiausias tikslas – 200;

Komunikacijos kanalai: Facebook @PFALietuva, Twitter @LithuaniaPfa, Linkedin @PFALietuva, Instagram @pfa_lietuva;

Institucinė partnerystė: FIFPro, LFF, A Lyga;

Komercinė partnerystė: Nike. Artimiausias tikslas – penki partneriai, asociacijos nariams teikiantys aktualių paslaugų ir prekių.

Darbas su nariais:

- PFA nariams apmokamos psichologo paslaugos;

- 2 futbolininkams suteikta teisinė pagalba pasirašant dokumentus, susijusius su jų ateitimi;

- 4 futbolininkams suteikta teisinė pagalba susijusi su mokesčiais;

- 3 futbolininkai konsultuojami dėl skolų iš jų buvusių futbolo klubų atgavimo;

- Su partnerio pagalba įsteigtas prizas LFF Supertaurės MVP, o taip pat išsiųstos dovanos po sunkios traumos sveikstančiam futbolininkui.

Darbas su klubais: Visų A lygos klubų futbolininkai konsultuojami nuotoliniu būdu dėl susidariusios situacijos Lietuvos futbole.

PFA asociacijos nariai žaidžia: Anglijos, Italijos, Vokietijos, Prancūzijos, Rusijos, Lenkijos, Izraelio, Rumunijos, Indijos, Š. Airijos, Kroatijos, Slovėnijos, Ukrainos, Škotijos, Latvijos, Šveicarijos, Bulgarijos, Kipro, Kazachstano, Lietuvos, Portugalijos, Serbijos čempionatuose.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos