Permainingose rungtynėse „Man City“ vos nepaleido iniciatyvos kovojant dėl titulo © JumpStory nuotr.

Sekmadienio popietę Londone įvyko labai permainingos rungtynės tarp „West Ham United“ ir „Manchester City“ ekipų, kurios baigėsi rezultatu 2:2.

Po pirmojo kėlinio „plaktukai“ pirmavo 2:0.

24-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Jarrodas Bowenas. Kėlinio gale puolėjas rezultatą ir padvigubino „West Ham“ komandos naudai.

Abu J. Boweno įvarčiai buvo panašūs, „Man City“ komandai nepavyko sumedžioti nuošalėje šį sezoną spindinčio puolėjo, o šis be problemų nuginklavo Edersoną.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Jackas Grealishas puikiu smūgiu.

69-ąją minutę įvartį į savus vartus įsimušė „plaktukų“ gynėjas Vladimiras Coufalas.

86-ąją minutę „Man City“ komanda turėjo auksinę progą išplėšti 3 taškus, tačiau Rhiyado Mahrezo 11 m baudinį atlaikė Lukaszas Fabianskis.

Jeigu Pepo Guardiolos auklėtiniai čia būtų patyrę pralaimėjimą, tuomet „Premier“ lygos titulo likimą galėjo spręsti įvarčių skirtumas, kuris yra geresnis „Man City“ futbolininkų. Visgi „Liverpool“ ekipai dar liko 2 rungtynes sužaisti ir įvarčių skirtumas galėjo keistis.

Norint užsitikrinti titulą, paskutinėse rungtynėse „miestiečiams“ teks namuose įveikti „Aston Villa“.

„Plaktukai“ jau užsitikrino bent kelialapį į Konferencijų lygą.

Wolverhampton 1:1 Norwich

Leeds 1:1 Brighton

Watford 1:5 Leicester

Aston Villa 1:1 Crystal Palace