Permainingoje kovoje „Southampton“ įveikė „Tottenham“ © JumpStory nuotr.

„Tottenham“ nepasinaudojo vakarykščiu „Manchester United“ suklupimu, jog prisivyti taškais vienus iš pagrindinių varžovų turnyrinėje lentelėje.

Namuose Antonio Contes auklėtiniai 2:3 pralaimėjo „Southampton“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje dominavo svečiai, tačiau kėlinys baigėsi rezultatu 1:1. Iš pradžių įvartį į savo vartus įsimušė „šventųjų“ centro gynėjas Janas Bednarekas, tačiau kėlinio viduryje rezultatą išlygino iš „Chelsea“ paskolintas talentas Armando Broja.

Antrajį kėlinį „pentinai“ jau pradėjo geriau, ko pasekoje 70-ąją minutę į priekį komandą išvedė Heung-min Sonas.

Vis dėl to nors ir atrodė, kad ties tuom rungtynės ir gali baigtis, keli „Southampton“ įvarčiai per kelias minutes leido 3 taškus išsivežti būtent svečiams.

Abu įvarčiai buvo labai panašūs po pakeltų kamuolių iš dešiniojo krašto, kur žaidėjas kirtęs iš kairiojo krašto perdavimą uždarydavo. 79-ąją rezultatą išlygino Mohamedas Elyounoussi, o 82-ąją rezultatą persvėrė Che Adamsas. Abu rezultatyvius perdavimus atliko standartinių padečių specialistas Jamesas Wardas-Prowse'as.

Po šių rungtynių „Tottenham“ lieka 7-oje vietoje, o „Southampton“ pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės pusę.