Permainingoje dvikovoje - skaudus "Man Utd" pralaimėjimas ir saldi "West Ham" pergalė (VIDEO)

Antradienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos atidėtos 35-ojo turo rungtynės.

Paskutines rungtynes "Boleyn Ground" stadione vietos "West Ham" sužaidė su "Manchester United". Po permainingos kovos visą susitikimo laiką geriau atrodę "plaktukai" išplėšė pergalę rezultatu 3-2 ir yra arti patekimo į UEFA Europos lygą.

Slaveno Biličiaus vadovaujama komanda nuo pat rungtynių pradžios rodė solidesnį žaidimą. Pirmajame kėlinyje Louiso van Gaalo auklėtiniai taip ir nesukūrė nei vienos realios progos pasižymėti, kai tuo metu jų varžovai prie Davido De Gea ginamų vartų kūrė progą po progos.

"West Ham" ekipai pavyko pasiekti greitą įvartį. 10-ąją minutę Manuelis Lanzini surado baudos aikštelėje atsidengusį Diafra Sakho ir atliko rezultatyvų perdavimą jam. Puolėjas klastingu smūgiu po rikošeto pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir išvedė šeimininkus į priekį.

19-ąją minutę Andy Carrollas turėjo puikią galimybę padidinti pranašumą, tačiau visiškai laisvas nesugebėjo nuginkluoti D. De Gea. 26-ąją minutę arti antrojo įvarčio buvo ir M. Lanzini, bet argentiniečio smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Antrajame kėlinyje savo žaidimą varžovų aikštės pusėje galiausiai pradėjo aštrinti Mančesterio vienuolikė. 51-ąją minutę kiek netikėtai "raudoniesiems velniams" pavyko išlyginti rezultatą, kai Marcusas Rashfordas atidavė puikų perdavimą Juanui Matui, o šis kamuolį nukreipė link varžovų vartų ir pirmasis prie jo suskubęs Anthony Martialis išlygino rezultatą.

Po varžovų įvarčio "West Ham" nepasimetė ir turėjo kelias geras progas vėl įgyti pranašumą. 54-ąją minutę laimę iš toli pabandė Dimitri Payetas, o 67-ąją minutę arti įvarčio buvo A. Carrollas, tačiau anglo smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos galva "nukrapštė" A. Martialis.

72-ąją minutę į šeimininkų vartus vėl krito netikėtas įvartis. "Man Utd" surezgė greitą kontrataką ir A. Martialis iš aštraus kampo nuginklavo neužtikrintai sužaidusį Darreną Randolphą.

Visgi "West Ham" nesiruošė paskutinių rungtynių legendiniame stadione užbaigti pralaimėjimu. 76-ąją minutę Michailui Antonio pavyko išlyginti rezultatą, o 80-ąją minutę pergalingą įvartį galva pelnė Winstonas Reidas. "West Ham" po permainingos kovos iškovojo visiškai pelnytą pergalę rezultatu 3-2.

Šios rungtynės ir pergalė buvo svarbios abiems komandoms. "Man Utd" pergalės atveju galėjo pakilti į ketvirtąją vietą ir prieš paskutinį turą būti arti patekimo į UEFA Čempionų lygą. Vis dėlto "raudoniesiems velniams" 38-ajame ture norint sulaukti šios galimybės reikės ne tik iškovoti pergalę, bet ir laukti "Man City" nesėkmės.

Tuo metu pergalę iškovojęs "West Ham" susigrąžino šeštąją poziciją ir yra arti patekimo į Europos lygą.

"West Ham" 3 - 2 "Man Utd"
10' [1 - 0] D. Sakho
51' [1 - 1] A. Martial
72' [1 - 2] A. Martial
76' [2 - 2] M. Antonio
80' [3 - 2] W. Reid